eirien
22.01.09,22:47
Zdravim,
mam na Vas poradakov taku otazku ohladom sietovych hier, som v takychto veciach antitalent.
Neviem ci si spravne predstavujem, co je sietova hra, ale skusim sa to podat, co si pod tym predstavujem. Tak, ze sietova hra je taka hra, ktoru si stiahnem do pocitaca, a mozem ju hrat ja na svojom notebooku so sestrou, ktora ju bude hrat na svojom.
A otazky:

Poznate nejake sietove hry, ktore by som si mohla stiahnut zdarma, ale nie conter strike a warcraft, nieco menej drasticke? a bulanci mi nejdu
to mozeme hrat iba doma, alebo moze byt ona v ke a ja v po?Dik za odpovede, a prosim neurazajte ma, ze sa v tom nevyznam.
bobino38
23.01.09,04:54
Čo tak použiť google alebo servery ktoré sa tomu venuju?
daj si vyhľadať multiplayerove hry, a inak hry po sieti môžeš hrať aj tak, že ty budeš doma a sestra v Austrálii:-)
jojom
23.01.09,11:00
daj si markiza.sk tam máš hry ako šach, piškvorky atd. od výmyslu sveta a môžete hrať proti sebe do zbláznenia.
ivoovi
23.01.09,11:14
Ahoj,

Doplnim bobino38.
Aby si si zahrala zo sestrou aj mimo LAN, (lokalnej siete) potrebujes nejaky server, ktory Vas dve spoji,alebo jedna z Vas musi mat verejnu IP.
Kedze ako pises si laik a nevies presne aku hru by si chcela ,tak si nainstaluj ICQ(aj ked ja ho nemusim). Je tam plno hier, ktore mozete hrat proti sebe a nemusis sa starat o nastavenia.
Preco ti nejdu bulanci?
Ivan
psychofemale
23.01.09,11:38
warcraft je drasticky? warcraft nie je len o dota-e, ale su tam aj ine hry... mne zas pride strielanie vankusov drasticke :D