Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Odkazy medzi JarkaL a Dav

13 Odkazy a pochvaly

  Odpočívaj v pokoji
  Príjemné prežitie Vianočných sviatkov
  Ďakujem za bodík.
  Ďakujem za bodík
  Ďakujem za bodík.
  V Novom roku 2010 želám šťastie, zdravie, lásku, pohodu, spokojnosť a splnené priania
  Chvál, Jurga (mal zaujímavú prezývku), tí učili aj mňa, Korčmároš sa mi zdá známe, ale nie som si istá. Krenická preháňala aj nás, a poriadne. Bývala som na Podhradovej, veterinári boli na prvom, my na tom internáte za nimi. To bol taký univerzálny internát, dole bývali techničky, my sme boli na horných poschodiach. Jedlíkova ani neviem, kde je, a F. Urbánka nie je náhodou z druhej strany Boženky (Nemcovej)?
  My sme mali tak raz do semestra cviká v Pivárni,to bola naša najväčšia "vzbura", ale asistentov sme pozvali tiež, lebo sme nechceli,aby mali problémy oni namiesto nás....V ročníku nás bolo okolo 70 -ulievať sme sa tiež nemohli, lebo si to hneď pamätali.
  Ja si pamätám týchto: T.Varcholová - učila nás cobol, Mizla, Krenická (tá nám dala zabrať na telocviku), Chvál, Čarnický, Gálik, Vološin, Vasilčák ? (Ruský jazyk), Munka - matematika, Jurga - matematika a štatistika, Šarišský -psychológia, Uhrínová - dejiny MRH a KSČ, Kafková - základy sprac. dát, Lukačková - účtovníctvo, Korčmároš -polit. ekonómia a na mená ďalších si neviem spomenúť a prečítať sa to nedá z indexu, hrozne škrabali. Ty si asi bývala na internáte ne Veterine, že? Nás prehadzovali - Medická, F.Urbánka, Jedlíkova. Páčila sa mi tá komorná atmosféra na škole, v ročníku nás bolo 40 a nemohli sme sa uliať z prednášky, tam sme sa všetci poznali. Profáci nás poznali po mene. Dobre bolo.
  Lúštim podpisy z indexu - Chvál, Čarnický,Grega?,Sliacká?, Jendželovská, Alexová (Alica), Černická,Kostková, podpisovali sa nečitateľne. Časť z našich učiteľov nich boli bratislavčania, a časť externisti.
  Jarka, kto bol ešte na škole v Tvojich časoch z asistentov a profesorov? Tatiany- Matová, Varcholová, Maroš Mizla, Krenická , Erika (učila štatistiku), Alica (jazyky) ...kde ja mám index...
Odkazy od 1 po 10 z 13celkove