Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Odkazy medzi tina.mm a evuš

9 Odkazy a pochvaly

  -
  Áno, máte to ok.... Niet začo
  Práve som to našla v poučení na vyplnenie prehľadu, takže je to OK. Stalo sa mi to prvýkrát, tak som nevedela, čo s tým.
  ďakujem za pomoc
  ďakujem.
  Ešte by som sa chcela uistiť, či ten dátum v prehľade je správne uvedený - riadok zrazené preddavky na daň - uvedený druhý (posledný) dátum úhrady mzdy zamestnancovi.
  VEĽMI pekne Vám ďakujem za ochotu.
  Martina
  Ak si tretí zamestnanec podával sám DP, musí tam uviesť sám dátum, kedy bol nedoplatok z DP uhradený - vy s tým nemáte nič... on vlastne v marcovej výplate mal strhnutý iba preddavok dane /21.04.2015/ a nie nedoplatok z RZD 2014
  ďakujem veľmi pekne.
  Vedeli by ste mi poradiť ešte jednu vec? Dvom zamestnancom bol stiahnutý nedoplatok z RZD 14.4.2015 - vtedy im zamestnávateľ uhradil výplaty. Jednému zamestnancovi ale na výplatu neostali peniaze, tak mu ju uhradil 21.4.2015. V prehľade uvediem dátum zrazených preddavkov 21.4.2015 (posledný dátum skutočných úhrad výplat zamestnancov). V tento deň bola aj uhradená daň zo mzdy. Tomuto tretiemu zamestnancovi bolo vystavené potvrdenie o príjme, lebo si sám podával daňové priznanie. Výplaty boli vlastne uhradené na dvakrát. Nebude vadiť, že je iný dátum na prehľade a iný na potvrdení o zaplatení dane na účely poukázania 2 %?
  ďakujem za pomoc
  Ročné zúčtovanie musí byť urobené najneskôr 31.03.2015 - to je v poriadku.....Správne ste to i zaúčtovali v marcovej výplate, avšak ak ste daň z príjmu za marec uhradili až 14.04.2015 - tak u zamestnanca bola uhradená až v tento deň....na vyhlásenie o poukázaní 2% teda správne uvediete tento dátum...
  Dobrý deň.
  Vy ste mi radili napísať na hlasení o vyúčtovaní dane dátum vykonania RZD 31.3.2015, keď boli nedoplatky stiahnuté v marcovej výplate 14.4.2015. Nebude im vadiť, že sú tu dva rozdielne dátumy?
  Veľmi pekne ďakujem za ochotu.
  ďakujem veľmi pekne
Odkazy od 1 po 9 z 9celkove