Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Odkazy medzi evaj63 a Dáša_

5 Odkazy a pochvaly

  tak sme to včera zvládli a nejak záhadne mame klesol tlak, dost poriadne. A stúpol tep. Dnes ani nezobrala lieky na tlak a nejak sa to normalizuje. Teda aktuálne je na normálnych hodnotách, tak som zvedavá. Vraj niektorým ľuďom rozhádzala corona práve tlak
  prave rozmyšlam, či jej nedať potom obklad. tak ako sa to dava malým deťom. už ani neviem, ktoré to je očkovanie, čo ich zvyčajne pobolieva.

  My sme zatiaľ ešte nič nemali, tak som zvedava, ako zareaguje
  Moj syn má 26 rokov, v decembri sme všetci prekonali covid. Každý sme mali iný priebeh. On mal z nás naksilnejší a po očkovaní mal skoro celé 2 dni dosť veľké bolesti. Hlavne svalov, ledva chodil, aj hlava. Ale u každého je to iné. Držím päste, aby mama mala čo najslabšie vedľajšie účinky.
  Vďaka, som zvedavá, jak to dopadne. Mám známu a ju že ruka hodne bolela 1 deň
  Rátaj s tým, že mama po očkovaní bude mať vedľajšie príznaky, ako keby ochorela na covid. Je to hlavne dosť veľká bolesť svalov, možno kostí, bolesť hlavy a aj teplota. Možno nebude vedieť spať. Toto sú tie najčastejšie príznaky. Väčšinou to trvá 2 dni pri oboch očkovaniach. Syn má už obe očkovania za sebou a aj prekonal covid.
Odkazy od 1 po 5 z 5celkove