Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Odkazy medzi Laura1 a pepsikova

23 Odkazy a pochvaly

  ..mojušík, ďakujem za krásne prianie a posielam stískanec 8S...
  ...ďakujem ti, mojenko, za priateľstvo.....prajem fajn večer a krásny víkend..a stískanec letí..
  ..mojušík, potešila som sa, Džodžo je skutočne úžasný a tak opakujem svoje prianie-kopu lásky, zdravie a šťastie synkovi, aj celej jeho bande,aj tebe v novom roku šťastný každý deň...posielam silný stískanec!..
  Pepsi, pozdravujem Ťa, syn mi poslal nové fotky z Džodža, kukni sa na ne. Prajem Ti pekný večer, Alžbeta.
  Ďakujem Pepsi, veľmi sa tešíme, ja som mala dvoch synov a konečne máme v rodine dievčatko!
  Pepsi, som rada, že som Ťa potešila, ...dúfala som že si všimneš nové fotky. Ten "drobec" je fakt zlatý. Ďakujem za prianie pre syna. Pekný koniec víkendu Ti prajem, Alžbeta.
  ..mojík, ďakujem za Džodža..potešila som sa hneď ráno, je to úžasný havík..posielam ti stískanec a prajem krásny deň...a tvojmu synkovi, šikovníčkovi prajem , nech sa mu darí v Írsku..
  ..posielam velkého cmuka na ňufíka pre Džodžíka, je to herec krásny a tebe, mojušík veľmi ďakujem a stískanec letí...
  ..jáááj, mojík, však ja mám na pekné havíky veľmi dobrý ňuch!..a taký fešulo, ako je Dzony(volám ho tak), si moju rýchlu pozornosť zaslúži...a na tej kanape sú úžasní..díky, okrásnila si mi večer...dobrú nosku ti a stískanec posielam...
  Pepsi, si ako blesk! fotka tam bola 3 minúty a už si to stihla kuknúť. Teraz som videla "drobca" cez skype, je úžasný! Taký obor a taký maznoš - a veľmi poslušný - samozrejme je to o výchove. Cmuk, a dobrú noc!
Odkazy od 1 po 10 z 23celkove