Zavrieť

Porady

••• viac••• menej
1 0
Kam uviesť DPH pri náhrade škody, ktorá nie je zdaniteľným plnením na účely DPH ? (22.06.22)
UPS nám chce refundovať náklady za poškodený tovar. Potrebujeme im vystaviť škodovú Fa, bez DPH. Pri vystavení Fa to potrebujem správne zadefinovať (v MRP software "Typ DPH - uskutočnené plnenia"). Ni...
1 0
Dodanie služby §7a do Švajčiarska (20.01.22)
Zdaniteľná osoba podľa § 7a fakturuje českej zdaniteľnej osobe montážne práce vo Švajčiarsku aké povinnosti nám s toho vyplývajú? Niekde sa musíme registrovať napr. vo Švajčiarsku? Ďakujem
1 1
Údaj v DP DPH v r.09 a r.10 (20.08.21)
Poprosím o poradenie, či je uvedené správne. Mám v DP DPH v r.09 a v r.10 faktúru za dodanie materiálu z SK ktorá bola bez DPH teda s prenosom a aj dodanie služby z Írska. V tomto riadku sa mi obe fa ...
Sleduj témy Dodanie služby
na hlavnej stránke Porada.sk