Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Pozrieť RSS kanál

willma

Čo je vlastne blog?

Hodnotiť článok
by , 11.03.08 at 22:51 (3000 Videní)
No ja neviem, porada nie je prvá stránka na ktorej sa dajú blogy písať a aspoň ja som to pri svojej počítačovej gramotnosti pochopila tak, že si tu ľudia nejakým spôsobom vylievajú svoje srdcia a píšu čo im napadne. Nechápem teda jednu vec. Prečo sa sem zadávajú otázky, ktoré patria priamo na poradu? To si bude opäť niekto neskôr vylievať srdce a čertiť sa prečo mu nik neodpovedá? V krátkom čase som práve na blogu zaregistrovala minimálne tri otázky, ktoré tu nemajú čo robiť. Skutočne je pre niektorých porada tak veľmi neprehľadná? Alebo to má naozaj súvis s pohodlnosťou a domnievaním sa, nech zavesím svoju otázku kdekoľvek, vždy sa nájde niekto, kto zareaguje a keď nezareaguje adekvátne a odkáže ma tam kam treba, tak mu aspoň vynadám.
Categories
Nezaradené

Reakcie

 1. avatar
  Súhlasím willma. Možno by bolo riešením čerstvým členom zakázať písanie do blogu. Aspoň na určitú dobu, kým sa nezorientujú ako to tu chodí.

  Síce je to trošku od témy, ale mňa zase zarmúti nová móda. Ak sa pozriem do sekcie Stavba, tak sa cítim ako keby som čítal inzertné noviny špecializované na stavebné práce, firmy. Prečo? Niektorý členovia (hlavne nový) asi nepochopili zámer bezplatného odborno - neodborného fóra, ako je porada.sk
 2. avatar
  no tak to vyzerá, že budeme musieť začať radiť ako sa v porade orientovať a zorientovať a až potom sa venovať odborným odpovediam. Ale z druhej strany, práve tie stavebné témy akoby priamo zvádzali ku vlastnej reklame , a trošku chápem, že každý sa snaží nájsť zákazníkov.
  12.03.08 Aktualizoval o 06:20 willma
 3. avatar
  som síce nový,ale pochopil som o čom to tu je.potrebujem poradiť s DP a nakoniec,ako stolár som skúsil poradiť ja.nemám rád ani ja neseriozne hlášky "násť"ročných,ale prečo si nepokecať.vyzerá to tu seriozne a nestretol som sa zatiaľ s takými reakciami,ako opisuješ.rátam s tým,že tu poradím a radu dostanem.toť vše
 4. avatar
  josiph68, pozri vľavo do rohu: tu si na PORADABLOG!
  tu sa otázky nedávajú ohľadne DP. Musíš ísť na Poradu: napr. takto:http://www.porada.sk/index.php?f=155
 5. avatar
  uvedomujem si to,to nebola otázka sem,ale len konštatovanie nad celo poradou.
 6. avatar
  zakázať novým....to znie tvrdo,ale niečo na tom je.aj ja nachádzam témy v témach,ktoré spolu nesúvisia,energiu nových nesprávne podanú a na nesprávnom mieste,priznávam,že aj ja som bol taký.bez rozmyslu hodiť sem čo a ako chcem ja...ale,jedno musím uznať,šiel som sem na serióznu stránku a nesklamal som sa!len,napísať pravidlá,aj tak si ich neprečítajú,len odkliknú-súhlasím.