Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Pozrieť RSS kanál

Zoltán Kovács

Denník psíka Blacky-ho

Hodnotenie: hlasov4, 5.00 priemer.
by , 27.11.07 at 18:31 (2173 Videní)
Ahojte poraďáci,
volám sa Black, som psík, nezistiteľného plemena, teda oriešok. Môj "gazda" Vás navštevuje denno-denne už pomali tretí rok. (Preto nemá na mňa dostatok času). Rozhodol so sa, že budem sem sporadicky písať aj ja, možno, že aj on to všimne, a aspoň si uvedomí, že aj ja existujem.
Dnes som ale dostal výprask, totižto vybral som sa na menší výlet k susedovej sučke. (Ešteže "gazda" zatiaľ neopravil storočný plot). Mal som tušáka, že ani on nemá najlepšiu náladu.Včera večer som na pól ucha počuval o čom sa bavia. Že vraj ho dlhoročný klient okabátil. Ja veru na jeho mieste by som ho uhryzol asi do nohy.... aby zmenil svoj postoj.
Veľa veciam nerozumiem čo medzi sebou rozoberajú. Je tu napríklad tá novelizácia zákona o sociálnom poistení, ktorý sa mal schvalovať dnes v NR SR. (Ako dopadlo schvalovanie?)
Jáááj a ešte niečo, že porada v posledných dňoch má trošku problémy. Ale, že sa to zlepšuje. (Aspoň nejaká dobrá správa).
Na dnes asi to bude všetko, ešte zatiaľ nemám dobrý prstoklad, tak píšem pomalšie. Ale slubujem, že sa zlepším.
Zatiaľ ahojte, a aby ste s tou prácou nepreháňali.
Hav-hav

27.11.07 Aktualizoval o 21:07 Zoltán Kovács

Categories
Nezaradené

Reakcie

 1. avatar
  Ahoj Blacky..., ja sa volám Benji, som americký kokeršpaniel a úplne ťa chápem ako sa cítiš. Aj moja panička si rada odskakuje tam, kde tvoj pán a ja som z toho veľmi smutný. Inak som veľký fešák, úplne čierny s bielou kravatkou a som už dosť veľký, mám 5 rokov. Veľakrát som hovoril svojej gazdinej, aby mi už konečne našla nejakú fešandu v Košiciach, takú mojej rasy, hmmm...rád by som mal šteniatka a jedno si nechal doma, nech sa necítim taký opustený, ostatné by som nechal matke svojich detí, viem že by bol o ne záujem, tak len to jedno skromne pre seba... Ale Blacky, ty si z iného kraja, možno sa tu o mne dozvie nejaká havkaňa americká kokrica z KE a dám sa s ňou dokopy, šak moja pani sa tu o tom dozvie. Ta zdravím šetkých chlpáčov a odkáž tomu svojmu gazdovi, nech aj tebe pozháňa dáku kamošku.
  Haf, haf
 2. avatar
  Ahoj Benji, s radosťou čítam tvoje riadky. Ja ale mám výhodu. Mám už kamošku, a zhodou okolnosti sa volá Benji. Ale ešte je maličká, má iba 5,5 mesiacov. Ja som už švarný fešák, mám 1,5 roka. Som čierný ako uhlie, akurát iba biely kosoštvorec mám na hrudi.
  hav-hav (Zámerne písev hav, lebo haf som čítal v nejakej sekcii Šuťák, a znamená to zhasínanie svetla).
  27.11.07 Aktualizoval o 19:44 Zoltán Kovács
 3. avatar
  No dobre teda, tak tu budem havkať... Dnes som prišiel naprázdno, ale nabudúce prídem s nejakou chutnou kosťou, to malé kura nechaj na pokoji
 4. avatar
  A nezobrali by ste ku sebe do partie aj malého bieleho králička Lilka, ktorého jeho adoptívna panička tiež kvôli porade zanedbáva?
 5. avatar
  O kura nestojím, ale keby sa našla nejaká zelená púpava, alebo čerstvý konárik zo slivky...to by som si dal .
 6. avatar
  To malé kura bolo myslené tak, že pesina má iba 5,5 mesiacov.
 7. avatar
  Žeby som premenoval tento blog na "Lampáreň zanedbaných zvieratiek"?
 8. avatar
  no...mohlo by byť..
 9. avatar
  a dva mačacie nízkolietajúce štvorlabkové objekty nevezmete do party? občas aj poslúchame, ked spíme...
 10. avatar
  Ako to tak sledujem, vidí sa mi, že sú tu skoro včetci priatelia štyrnohých milíčikov. Aj ja medzi nich patrím so svojím malým jazvečíkom a tiež s mojími koníkmi. Vezmete ma do partie ?
  28.11.07 Aktualizoval o 18:10 jamis
 11. avatar
  jasnačka, že Ťa berieme do partie
 12. avatar
  Som Borka - bezuchý démon /stredoázijský pastiersky/ - vraj vzbudzujem hrôzu okolo seba... ale v skutočnosti sa ma nemusíte báť... ..."k nám domov" som prišla ročná z útulku kde som si fúkala rany po týraní a chvíľu nám trvalo, kým sme sa s gazdinou spolu pritúlili bez obáv... ...dnes si fúkame rany spolu pretože ľudská zloba stále nemá hraníc...
 13. avatar
  ...a ako tak kráčal Poraďackym svetom, stretol vám tam čierneho kokríka Benjiho a vraví mu :,,hej ty, čierny, poď, budeme kamaráti a zoznámime sa tu s ďaľšími"...netrvalo dlho a pridal sa k nim milý biely králiček Lilko s dvoma mačičkami...Ako si tak kráčajú a sťažujú si na tých svojich pánov, stretnú malého jazvečíka s koníkmi a pojmu ich do svojej družiny a zrazu zočia uplakanú stredoázijskú pastierku fenku Borku ako narieka a pýtajú sa jej:,,Čo ty tam tak trúchliš sama?", ona vraj preto, že je taká škaredá bez ušiek...No zľutovala sa družina nad tou uplakanou a ubezpečila ju, že to vôbec nie je pravda, nech len ona ide po potulkách s nimi. A tak svorne spolu idú a vyzerá to tak, že z nich bude poriadna partička. Keď vám zrazu stretnú.....
  ...no koho stretnú, koho? kto bude pokračovať ?
 14. avatar
  dve zelenkavé svetielka. Všade vôkol už sadla husstá tma len tie dve svetielka ich hypnotizujú. "Pchchchc" - začuli v ttej tmúcej tme a dve bodky sa približujú k nim. Jáááj božinku čo to za čudo? - hovoria havkáči a spol. "HAv Hav - od strachu zahavká Blacky dúfajúc, že to odoženie to čudo. " Mjaaúúú" - to ste ma vyľakali vy chlpáči! - vynorí sa mňaukáč Puky, čierny ako puk. "Čo my teba, ale ty nás si vyľakal! Skoro nám cvrklo!" ....
 15. avatar
  Júúj, vás je tu už kopa... Zoberiete aj mňa zo sebou? Síce moja gazdiná tvrdí, že som hluchý ako poleno, ale zato mám krásne dvojfarebné očká. Jedno mám také normálne, ako všeky ostatné mačky, a to druhé je modručké, ako to hore, čo sa na to pozerám z okna. A prosím, nechoďme po blate, lebo sa mi zašpiní môj čistý bielučký kožúšok.
  Zabudol som sa predstaviť - volám sa Micko. A kam ste sa vybrali na vandrovku?
 16. avatar
  ....Jasné, že ťa berieme so sebou Micko, vraví Blacky. Keď tu zrazu ohradí sa Benji - počujte a kto to kedy videl, aby sa psy kamarátili s mačkami? Kocúr Puky sa naježil a spustil taký prskot, že bielučký Micko skoro ozelenel od strachu. Veď ten Puko má byť po kom čertisko...poznáte jeho paniu Tanče...tá má nabrúsený jazýček ani sto hrmených, aká pani, taký kocúr a hneď to tu uzemnil...Vytmavil Benjimu raz dva ako sa tu veci majú A tak si naše zvieratká zahavkali, zamňaukali, pokrútili ńufáčikmi, ba aj zaerdžali a tvárili si, že nikto nič nepovedal a pokračovali vo vandrovke. Zrazu sa zastavili a začali sa pýtať, nooo a kde sú tí ostatní ? Čo tí ďalší poraďací nemajú doma zvieratká? Či ich držia doma na reťazi alebo nebodaj v klietke....Keď ich zrazu pristaví...
 17. avatar
  ...zrazu ich pristaví škrečok, či vlastne traja škrečulkovia. Kamaráti, aj my by sme radi išli...len my väčšinu dňa spíme...čo keby sme vandrovali po nociach??? Prepáčte, že sme sa nepredstavili - radi by sme...ale my vlastne mená ani nemáme... Každého z nás oslovujú len Muco keď neposlúchame a klietku obhrýzame a Mucinko keď sa necháme trošku pomojkať... Doma máme tiež kamarátku rybičku, ale tá sa bez svojho akvária ani nepohne, tak tú sme so sebou nebrali...a tiež zverinec, ktorý majú naše dievčatká u babky.
  30.11.07 Aktualizoval o 08:39 LubicaN
 18. avatar
  Ahoj Blacky. Príjemné čítanie. Nevadí, že máš labky neohrabané a prstoklad neovládaš. Pokračuj ďalej vo svojom písaní.
 19. avatar
  ...pekné foto účtovník..., čo si za rasu? tiež si taký orech ako ja? (pýta sa Blacky), mimochodom zvláštne meno, ešte som nepočul havkáča s takým menom, veľmi originálne!
 20. avatar
  "Blacky" , (šeptom hovorí Puky do jeho mierne zapáchajúceho uška) "účtovník - to je krycie meno agenta 007. Ale o tom prosím diskrétne! My tu totiž máme tajnú úlohu. Nevie o tom ani moja panička Tanče, lebo sa o mňa veľmi veľmi bojí. Už o jedného kocúrika prišla a ja ju preto nechcem sklamať. Preto prosím o tomto pssst aj pred ostatnými zvercami. Ale čo to? Prepáč musím už ísť, niečo sa tam zvláštne deje"....