Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Pozrieť RSS kanál

MurphYnko

Kde vybrať sídlo spoločnosti pre rok 2020?

Hodnotiť článok
by , 27.01.20 at 16:49 (222 Videní)
Zvažujete opustiť klasické zamestnanie a hodláte sa pustiť do vlastného podnikania? Na začiatok si musíte ujasniť, kde chcete aby sa sídlo spoločnosti nachádzalo. Ako a kde vybrať sídlo spoločnosti na rok 2020 a prečo záleží na jeho výbere
Ako zvoliť správne sídlo spoločnosti?
Sídlo firiem slúži predovšetkým pre zápis obchodného registra, zároveň však aj ako kontaktná adresa pre následnú komunikáciu s úradmi, zákazníkmi a klientmi. Zapísať do obchodného registra právnickú osobu bez sídla firmy nie je možné. Je potreba na to myslieť , keď budete v roku 2020 zakladať svoju vlastnú firmu.
Sídlo firmy musí byť na rok 2020 platné a musíte k nemu doložiť potvrdenie k jeho užívaniu. Máte niekoľko možností pri voľbe jeho adresy.

1. Adresa vo vlastných alebo prenajatých kancelárskych priestoroch
2. Na adrese vášho bydliska
3. Virtuálna kancelária
Priestory na prestížnej adrese
Adresa spoločnosti dokáže v rozhodovacom procese zákazníka zohrať významnú úlohu. Ak sa Vaša adresa bude nachádzať v malej dedinke, nemusí to pôsobiť dobre. To zároveň platí nie len v prípade zákazníkov , ale investorov a obchodných partnerov taktiež nalákate skôr na prestížnu adresu vo veľkých mestách ako Praha, Brno či Ostrava.
Nižšie náklady s virtuálnou kanceláriou
Narozdiel od fyzickej kancelárie je virtuálne sídlo firmy oveľa lacnejšie. Za 199 Sk mesačne v rámci virtuálneho sídla firmy tak získate prestížnu adresu a príjemné miesto pre stretávanie s klientmi. Prenajať je možné aj nadštandardne vybavenú kanceláriu so všetkým, čo by ste k práci mohli potrebovať. Výhodou takejto kancelárie je, že zaplatíte až vo chvíli, keď ju budete potrebovať.
Prevzatie pošty a rezervácia
U nás máte istotu kancelárie vo vlastnej nehnuteľnosti, ktorej je súčasťou vždy aj recepcia. Ste tak obratom informovaný o prijatí pošty prípadne odkazu, zároveň zásielku pre poslať, kam budete potrebovať.
Nehľadiac na to v čom podnikáte zaslúžite si reprezentatívne sídlo. Radi Vám so všetkým v prípade presunu svojho sídla v roku 2020 poradíme. Správu dátovej schránky prípadne vybavovanie hovorov tak prenechajte na nás. Ak potrebujete pomôcť so správou vašej firmy neváhajte nás kontaktovať a ušetrite si svoj čas aj peniaze > https://www.etuls.sk/kontakt/
Categories
Podnikanie

Reakcie