Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Pozrieť RSS kanál

tetrisss

Osudy zien

Hodnotiť článok
by , 12.05.10 at 18:30 (1834 Videní)
Dnes som docitala knihu od nemenovanej slovenskej popularnej autorky a tak som sa nad pribehom zamyslela a v duchu som si pomyslela, ze zial pise uz ako Steelova, stale ten isty pribeh, len trochu ine prostredie, manzel ju podvedie a potom ma na vyber a trapi ju len to, ze ma vrasky a nakoniec samozrejme vsetko dobre dopadne. Rozhliadla som sa dookola a vidim take smutne pribehy slovenskych zien, pre ktore by toto vsetko bola "brnkacka", lebo ich problemy su obrovske a takmer neriesitelne. Myslim, ze vsetci vieme ako biedne ziju samozivitelky matky, zeny alkoholikov, zeny muzov, ktori cele roky nepracuju, to by boli romany.
Categories
Nezaradené

Reakcie

  1. avatar
    Nieco z nametov: mlada mama, dieta ma choroby od vymyslu sveta, cize do kolektivu nemoze ist, muz cele roky takmer nic nerobi, okrem popijania alkoholu, co mu vynieslo tretie liecenie na protialkoholickom lieceni, jej mama tiez alkoholicka, stari rodicia chori, byva u svokrovcov, ktrori jej davaju za vinu vsetko zle, ona ma dve roboty, aby ako tak vyzili a este kopec poziciek od pohotovych predajcov snov, ktore jej mily manzel stihol preliat dolu hrdlom. Cista pravda.
  2. avatar
    ..to, že dotyčná sk spisovateľka a nie je sama, kopčí od tej americkej je známe už od čias, ako jej vyšla druhá kniha.. takže kto chce niečo nenáročné čítať, stačí načrieť do tejto studnice "kvalitnej beletrie". A ak pridáme životopisy sk "celebrít"... ďakujem, neprosím