Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Pozrieť RSS kanál

Pete Kovac

Moje skúsenosti s produktami Nu Skin

Hodnotiť článok
by , 14.11.13 at 13:10 (1151 Videní)
Pravdepodobne niektorí sa do mňa pustia a ma budú mat poriadne v zuboch, resp. padnú rôzne obvinenia, že celé je o zneužívaní neštastia iných.

Napriek tomu som sa rozhodol, ze v skratke napisem o svojich skusenostiach s produktami Nu Skin. Som tak nadšený tým, ako sa zlepšil zdravotný stav ľudí v mojom okolí, že by som najradšej každému o tom rozprával.

Napriek týmto mojím výrazne pozitívnym skúsenostiam, tento blog nemá byť návodom ako si zobrať liečbu do vlastných rúk. Ak už niekoho choroba trápi, treba to riešiť cez odborníkov. Na druhej strane som si ale uvedomil, že do veľkej miery záleží na nás, ako sa o svoje zdravie staráme, kým ho ešte máme.

K veľkej zmene došlo pri sestre. Tá zmena bola ohromná. Po mnohých rokoch, mala cyklus úplne v pohode, pre ňu niečo nepoznané. Trvalo to o polovicu kratšie a prišla o zlomok krvi v porovnaní s predchádzajúcim obdobím. Po prvom mesiaci mi povedala len toľko, že pozdravuje moju doktorku a posiela jej VEĽKÉ ĎAKUJEM. Sestra funguje ako vymenená, vôbec to na nej nie je vidieť a vytešuje sa, že konečne má aj zdravú farbu pleti.
Ďalšou veľkou zmenou je, že mihalnice a vlasy tesne nad čelom na postihnutej strane tváre jej začali rásť rovnako ako na tej zdravej strane. Keď mi to oznamovala, bola z toho úplne nadšená. Toto sa stalo približne v polovici tretieho mesiaca užívania tých výživových doplnkov.

Ďalší môj známi, ktorý si tie výživové doplnky užíva už vyše roka kvôli iným zdravotným problémom, zistil, že začali mu rásť opäť čierne vlasy. Podotýkam, už takmer 30 rokov ich mal šedivé.

Fascinuje ma, ako málo stačí, aby sa telo dalo opäť dokopy. Zrazu je po problémoch s prostatou a nočným vstávaním, s vysokým krvným tlakom, alebo hoci aj s kĺbmi.

14.11.13 Aktualizoval o 13:15 Pete Kovac

Categories
Moje postrehy

Reakcie