Zavrieť

Porady

Iné

Iné

Dobrý deň,

mám otázku na admina Porady, objednala som si a uhradila zálohovú faktúru do encyklopédie mzdového účtovníctva, zaslala som doklad o úhrade, žiadna odpoveď, prišiel mi mail, kde mi "niekto" napísal :

radi by sme Vám pripomenuli že Vami objednané služby nemôžete využívať nakoľko zatiaľ neevidujeme úhradu za službu, prípadne predĺženie pôvodnej služby.

Názov služby: DRAK encyklopédia mzdového účtovníctva
Číslo objednávky: 35650
Dátum dodania: 07.04.2019

V prípade, že ste objednávku uhradili pred viac ako 3 dňami, informujte nás prosím na email: podpora@porada.sk , aby sme túto nezrovnalosť čím skôr odstránili a Vy ste mohli využívať službu čím skôr.


Pripomínam, že som odpovedala na tento mail, opätovne zaslala potvrdenie o úhrade, žiadala o zaslanie daňového dokladu, viac krát som telefonovala na číslo uvedené na predfaktúre, ale ani obraz, ani zvuk... Prístup do DRAKa nemám, resp. je ukončený, a poraďte, ako zaúčtovať úhradu predfaktúry, keďže viem, že mi je zbytočné urgovať niekoho, kto nereaguje na moje požiadavky. Tak na tejto stránke by som podobnú reakciu skutočne nečakala.
Ďakujem, že ste si ma prečítali.
••• viac••• menej
3 0
ÚPaSV (20.10.10)
0 odpovedí Otázka od martyon Iné
Z úradu práce som chodila na kurz Účtovníctvo a to 4 týždne do PN, mali sme nárok na preplatenie cestovného a stravného. Dohoda bola o vykonaný pracovnej cesty, tým že vznik na stravné bude od nástupu...
0 0
Letná brigáda v Rakúsku (18.03.09)
0 odpovedí Otázka od maruska09 Iné
Dobry vecer, chcem sa poradit.. Dcera chodi na vysku a na leto si zohnala brigadu do rak. alp do hotela ako recepcna, hotel hladala cez Urad prace. Ma poslat kopiu pasu, aby bola prihlasena. Je takyto...
1 0
biele rukavice (29.01.09)
Dobrý deň. Dočítala som sa , že jedná pani mala záujem o spoločenské biele rukavice v prípade záujmu ma môžte kontaktovať na tothovátextil@post.sk
0 0
Tlačivá - VPD (28.09.07)
0 odpovedí Otázka od bv_alexandra Iné
Chcela by som sa len opýtať či by niekto nevedel upraviť v tlačívach VPD od ponga, s tým že VPD je veľmi šikovný len keby sa tam dalo nejako zahrnúť aj zaokrúhľovanie.? ;)
Sleduj témy Iné
na hlavnej stránke Porada.sk