Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Členom od 14.01.09
Odpovede 223
Otázky
Posledná návšteva 17.09.21 06:58

dana11 dana11 je offline (nepripojený)

Tab Content
Verejné odkazy
O mne

25 Odkazy a pochvaly

 1. Ďakujem, super materiál
  Dobre píšeš - pochvala za príspevok
 2. -
  Dobre píšeš - pochvala za príspevok
 3. -
 4. -
 5. Ahoj Danka, áno oslovila som dodávateľa a bez problémov faktúru opravil podľa mojich prestav. Krásny večer, Monika
 6. -
 7. Danka, kludne mi tykajte, ved ja som len potvrdila, ze mate pravdu, len som vas nechcela rozculovat, tym, že budem písat do témy, lebo som fakt mala pocit, ze ma beriete ako konkurenciu. A mate pocit, ze som proti Vám. Naozaj sa sklanam nad vasimi vedomostami a prehladom. Keby som to chcela napísat tajne, tak to napíšem do súkromnej správy, nemyslíte? Ja som ten dement, ktorému študovanie nestačí, lebo tiež študujem od januára ale nemala som pocit, ze mi to staci. Monika
 8. Ďakujem ti. Na dni otv. dverí som sa už prihlásila. Len niektoré veci potrebujem riešiť priebežne, pretože na školení ma všetko nenapadne, čo chcem vedieť, aj ked si už píšem nejaké poznámky, aby som bola pripravená. Avšak stále sa niečo nájde, čo treba riešiť.
 9. Ahoj, z tvojich príspevkov mám pocit, že účtuješ v programe Omega. AK je to pravda, chcela by som ťa poprosiť o radu, že ako si delíš doklady. Hlavne ma zaujíma, či máš zvlášť číselný rad pre zahr. doklady a zvlášť pre tuzemské. Pretože OMega to takto ponúka. Mám trocha chaos v účtovaní PU, pretože doteraz som účtovala len v JU v Alfe plus. Môžem sa niekedy na teba obrátiť s prosbou o pomoc? Zatiaľ ďakujem veľmi pekne a prepáč, že ťa otravujem takýmto spôsobom.
 10. -
Odkazy od 1 po 10 z 25celkove
dana11

Základné informácie

dana11
Zamestnanie - predvolené:
účtovník
Krajina:
SK

Štatistika


Spolu príspevkov
Spolu príspevkov
223
Príspevkov na deň
0.05
Odkazy a pochvaly
Počet odkazov
25
Ostatné odkazy
24.02.20 19:01
Všeobecné informácie
Posledná návšteva
17.09.21 06:58
Členom od
14.01.09