Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Členom od 27.02.09
Odpovede 3451
Otázky
Posledná návšteva 26.08.22 00:48

a_je_to a_je_to je offline (nepripojený)

617 Odkazy a pochvaly

 1. -
 2. ako sa máš, kontaktujem ťa kvôli priateľstvu, som slečna Flora, odpovedz mi na túto e-mailovú adresu, flora2jalila@gmail
 3. Ďakujem veľmi pekne za popis ... o tej chocholačke som už dávno chcela pozrieť, že čo to je - furt nič - ahľa dnes to mám na tanieri. sakury tohto roku ešte nekvitnú .. magnólie už sú čierne zamrznuté, aj ovocné stromy zamrzli
 4. Máte plnú schránku, chcela som poprosiť ešte o odpoveď k otázke zo včera.
 5. Ďakujem pekne!
 6. -
 7. Nedá mi nenapísať. Tvoje rady sú odborné, jasné, zrozumiteľné a bez zbytočných kecov a urážok. Niekedy si ich čítam miesto školenia. Veľmi veľa sa z nich naučím. Ďakujem.
  -
 8. -
 9. Výbor na mňa tlačí, či by sa nedali urobiť Zmluvy o výkone funkcie bezdplatné, neprihlasovali by tým pádom do SP a či by odmeny za výkon funkcie nemohli dostávať podielom zo zisku, po schválení VZ, aby sme sa vyhli plateniu koncesionárskych poplatkov. My nemáme vlastnú budovu..., sídlo PS je vždy na adrese predsedu PS, ktorý si už koncesionárske poplatky na tejto adrese platí. Aj sme to písali do RTV, ale odpoveď bola jednoznačná, máme "zamestnancov", ktorých zistili zo SP, musíme platiť.
  Moja otázka znie: "Je možné odmeňovať predsedu, podpredsedu, tajomníka, členov výboru a dozornej rady zo zisku a obísť tým ZovF? Ak áno, podiely zo zisku v PS sú oslobodené do 500 eur od dane. Bola by táto odmena považovaná za podiely na zisku, pripočítala by sa k riadnym podielom vyplácaným na základe vlastníctva a mali by nárok na oslobodenie 500 eur, alebo by sa to bralo úplne osobitne a zdaňovalo celé?"
  Veľmi pekne ďakujem už vopred za odpoveď.
Odkazy od 1 po 10 z 617celkove
a_je_to

Základné informácie

a_je_to
Zamestnanie - predvolené:
účtovník - živnostník
Krajina:
SK

Štatistika


Spolu príspevkov
Spolu príspevkov
3,451
Príspevkov na deň
0.69
Odkazy a pochvaly
Počet odkazov
617
Ostatné odkazy
14.03.22 19:02
Všeobecné informácie
Posledná návšteva
26.08.22 00:48
Členom od
27.02.09

9 Priatelia

Priatelia od 1 do 9 z 9