Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Členom od 06.10.09
Odpovede 479
Otázky
Posledná návšteva 11.04.21 12:14

Pendulum Pendulum je offline (nepripojený)

Tab Content
Verejné odkazy
O mne

21 Odkazy a pochvaly

  1. A čo je podľa teba daňový doklad? Lebo zákon také nepozná.
    A Keď nakupuješ v tescu, tak ti na doklade z ERP uvádzajú tvoje údaje?
    VĎAKA! .-)
  2. To je jeho problém. On môže za to dostať pokutu, ty nie.
  3. A odvádzate z toho benefitu aj dph podľa §8/3? Ak nie, tak nárok na odpočítanie nemáte. Smernica nie je viac ako zákon.
  4. Inak podľa §49, ak vám nevzniká povinnosť(teda nepredávate ovocie s DPH), tak ani nemáte nárok na odpočítanie DPH.

    A skús si prečítať aj §8/3.
  5. Neviem, aký zákon si čítala, ale ja tam mám uvedené že "môže". A dokonca je tam že "najviac za obdobie kalendárneho mesiaca".
    sorry oprava, platí to aj pre platiteľa ale spomína sa tam súhrnná faktúra max za obdobie jedného mesiaca
  6. No kto by toto povedal? Vy to ovocie potom predávate zamestnancom?

    No nech to faktúruje podľa §75. Je to jeho problém, nie váš.
  7. ZC je zostatková cena alebo zamestnanecké centrum alebo názov vašej firmy?
    Poznámočka - pochvala za príspevok
Odkazy od 1 po 10 z 21celkove
Pendulum

Základné informácie

Pendulum
Zamestnanie - predvolené:
hlavný účtovník
Krajina:
SK

Štatistika


Spolu príspevkov
Spolu príspevkov
479
Príspevkov na deň
0.11
Odkazy a pochvaly
Počet odkazov
21
Ostatné odkazy
20.10.17 08:48
Všeobecné informácie
Posledná návšteva
11.04.21 12:14
Členom od
06.10.09