Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Členom od 14.12.09
Odpovede 280
Otázky
Posledná návšteva 08.04.21 12:01

suklova suklova je offline (nepripojený)

Tab Content
Verejné odkazy
O mne

8 Odkazy a pochvaly

 1. ešte otázka normálne do MV? nie do VPP? ktorý máte program na spracovanie miezd?
 2. áno, je to tak, pozrite si či má podpísané Vyhlásenie k dani, ak má tak jej odpočítajte nčzd v mesačnej výške, ak nemá tak preddavky pôjdu bez nčzd
 3. áno, je to ok, pani nemala ani jeden aktívny deň po RD, vyplácaná D jej bola cez prerušenie poistného a podávate VPP na základe jej preplatenej D cez obdobie prerušenia
 4. Dobrý deň,

  do mzdy som zadala odstupné pri skončení pracovného pomeru z dôvodu nadbytočnosti. Z toho boli automaticky vypočítané odvody a daň z príjmu zo závislej činnosti. Odchodné podľa §76a ods.1 ZP poskytuješ zamestnancovi pri vzniku nároku na starobný , invalidný dôchodok . Pozrite si to v ZP.
 5. Dobrý deň ,

  do mzdy som zadala odstupné pri skončení pracovného pomeru z dôvodu nadbytočnosti. Z toho boli automatický vypočítané odvody a daň z príjmu zo závislej činnosti. Odchodné podľa § 76a ods.1 ZP poskytuješ zamestnancovi pri vzniku nároku na starobný alebo invalidný dôchodok . Pozri si to v ZP.
 6. Dali ste najaké otázky na Vaše želania.... ale mne sa tá téma (posledná strana) už nezobrazuje. Už sa tento rpoblém pár krát opravoval cez admina, ale je tam už veľa príspevkov. Skúste dať tie otázky k nejakej téme, s ktorou aspoň okrajovo súvisia.
 7. Tiež. Pekný dník. Maja
 8. opravila som svoj príspevok...
Odkazy od 1 po 8 z 8celkove
suklova

Základné informácie

suklova
Zamestnanie - predvolené:
mzdár
Krajina:
SK

Štatistika


Spolu príspevkov
Spolu príspevkov
280
Príspevkov na deň
0.07
Odkazy a pochvaly
Počet odkazov
8
Ostatné odkazy
22.12.20 14:36
Všeobecné informácie
Posledná návšteva
08.04.21 12:01
Členom od
14.12.09