Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Členom od 19.02.06
Odpovede 875
Otázky
Posledná návšteva 28.01.19 08:08

vema vema je offline (nepripojený)

26 Odkazy a pochvaly

 1. Aj ja däkujem za pochvalu. Dcéra ich práve olovrantuje.
  Už som raz napísala, niekde sa mi to stratilo, ďakujem za podporu, musíme si navzájom pomáhať, aj keď len myšlienkami, ale aj tie sú silné.
 2. ... budeme na Vás myslieť ...
  Dobre píšeš - pochvala za príspevok
 3. No a inak v apríli čakáme prírastok do rodiny..mala by sa staršej dcére narodiť zase dcérka....takže už budeme mať 4 vnúčatká. A inak bývame v našom domčúriku...už štvrtý rok, veľmi sme si tu zvykli a náš byt je prázdny a až sa nič nestane..asi sa do neho už ani nevrátime....Drž sa Norika..želám Ti veľa šťastia aj so zubom..aj psíkovi pri operácii.
 4. Juj to ma mrzí....aj Tvoj zub...aj psík. Lebo viem čo to je chodiť s chorým psíkom....keď naša Romina ochorela , tak som viac plakala ako keď som mala deti choré.Aj ja budem mať nepríjemný február..lebo ma čaká uzatvoriť všetky účtovníctva a odovzdať...ešte stále verím, že to stihnem...a 27.2. nastupujem do Šace na druhú etapu opravy mojej nohy. Čaká ma teda ten istý scenár ako vlani. Operácia, 6-8 týždňov ortéza a vysoké barly s tým, že sa za celý čas na operovanú nohu nepostavím a potom rehabilitácia, liečenie a hádam ak to zvládnem tak sa už zaradím do normálneho života a nadlho budem mať od operácií pokoj....Najradšej by som napísala, že navždy....lebo niekto nie je operovaný v živote ani raz....a ja za posledný rok aj kúsok budem mať operácie za sebou tri.....
 5. Kuku...Norika ahoj..ako sa máš?
 6. Dúfam, že som neporadila zle. U nás je to tak čo sa týka BOZP a PO. A možno to máme zle aj my. Ale bezpečnostný technik ku nám chodí pár krát do mesiaca, vybavil nálepky, hasiace prístroje, stará sa o požiarnu knihu. A ďakujem za pochvalu.
 7. a málo......
 8. Norika prajem Ti krasne Vianoce..
 9. Tak..ja už od včera poobedia oddychujem..akurát sa ešte suší prádlo a keď doschne, tak ho večer požehlím, nech tu netrčí cez celé sviatky na očiach.Ale ešte musím doštrikovať dva šáliky...
Odkazy od 1 po 10 z 26celkove
vema

Základné informácie

vema
Odkiaľ som:
CCCC
Zamestnanie - predvolené:
mzdár
Krajina:
SK

Podpis


Nórika

Štatistika


Spolu príspevkov
Spolu príspevkov
875
Príspevkov na deň
0.15
Odkazy a pochvaly
Počet odkazov
26
Ostatné odkazy
05.02.13 15:28
Všeobecné informácie
Posledná návšteva
28.01.19 08:08
Členom od
19.02.06

3 Priatelia

Priatelia od 1 do 3 z 3