Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

JUDr. Martin Priecel, advokát
Členom od 02.12.12
Odpovede 1
Otázky
Posledná návšteva 31.07.14 10:13

JUDr. Martin Priecel, advokát Advokát MP je offline (nepripojený)

avatar
JUDr. Martin Priecel
majiteľ
poskytovanie právnych služieb
Tab Content
Verejné odkazy
O mne

6 Odkazy a pochvaly

  1. Dobry den. Dna 28.6.2017 som ukoncila pracovny pomer vo firme A, v ktorej mi nebola doplatena mzda. Dna 7.7.2017 bola firma A zlucena s firmou B. V 92017 som si podala ziadost o davku z GF so vsetkymi nalezitostami, podala navrh na konkurz na firmu B (narok vznika uz pri navrhu). Kedze firmu B vraj nemaju v systeme (i ked v neplaticoch som ju nasla), posielaju moju ziadost vyssie na vyjadrenie sa k pravnikom. Mam nejaku sancu dostat svoje peniaze z GF?
  2. Dobrý deň. Je platná voľba orgánu SVB ak neprebehla v súlade so zákonom 182/1993? Predseda SVB má byť zvolený nadpolovičnou väčšinou všetkých vlastníkov bytov spoločnstva. Bol zvolený 33%. Je takáto voľba platná? Voľba sa udiala v roku 2013.

    Ďakujem za odpoveď
  3. Dobrý deň.Na našom malom sídlisku,v centre všetkého denného diania,otvoril súkromný podnikateľ herňu s výhernými automatmi.V bezprostrednej blízkosti od tejto prevádzky sa nachádzajú škôlka(20m),zákl.škola(100m),detské ihrisko(20m) a dom dôchodcov(50m).Prevádzky s výhernými automatmi musia byť od takýchto subjektov vzdialené min.200m.Je tam však aj klauzula,že výnimkou sú herne.Podľa mňa vyslovene účelová,ktorá umožňuje otvorenie takejto prevádzky aj na takomto mieste a nám,znemožňuje protestovať voči tomu.Preto sa pýtam,či neexistuje v našom právnom systéme niečo ako"právo na bezpečný život,resp. bývanie",lebo to by mohol byť argument pre kompetentných,aby zasiahli,keďže na danom mieste sa pohybuje množstvo detí a pred herňou sa začínajú objavovať veľmi pochybné existencie,ktoré môžu byť potencionálne nebezpečné pre okolie.Na mestský úrad sme doručili aj petíciu proti tejto herni,však nedosiahli sme nič.Vopred ďakujem za akúkoľvek radu,ktorá by nám mohla pomôcť.
  4. Dobrý deň, prosím Vás, pozrite sa na moju diskusiu, som v koncoch a potrebujem právnu radu.
  5. Prosim as ako to mam riesit ????
  6. Dobry den.Mam takuto otazku.Moja mama je na invalidnom dvochodku na zaklade toho ze je mentalne retardovana a nemoze sama za seba rozhodovat ma to od psychyjatricky .A pred dvoma tyzdnami podpisala jednej osobe pozemky je ta zmuvba platna ked ma papier od psychyjatricky je v takom stave ????
    Dakujem .
Odkazy od 1 po 6 z 6celkove
Advokát MP

Základné informácie

Advokát MP
Zamestnanie - predvolené:
právnik
Firmy
Firma:
áno
Názov:
JUDr. Martin Priecel, advokát
Stručný popis činnosti:
poskytovanie právnych služieb
Pozícia vo firme:
majiteľ
Zástupca firmy:
JUDr. Martin Priecel

Štatistika


Spolu príspevkov
Spolu príspevkov
1
Príspevkov na deň
0.00
Odkazy a pochvaly
Počet odkazov
6
Ostatné odkazy
26.10.17 08:55
Všeobecné informácie
Posledná návšteva
31.07.14 10:13
Členom od
02.12.12