Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Členom od 15.08.13
Odpovede 13
Otázky
Posledná návšteva 26.02.19 23:23

dvorky dvorky je offline (nepripojený)

Tab Content
Verejné odkazy
O mne

3 Odkazy a pochvaly

    A dostali ste aj nejakú pokutu?
    Konečných? Keď fakturujem stavebné práce na budove platcu DPH, vystavujem mu faktúru s DPH, aj keď je platca DPH? Bolo mi vysvetlené, že neriešim konečných a nekonečných, ale automaticky platca bez DPH a neplatca s DPH.
  1. odpovedám na dotaz k téme. Takže rok 2015 sme celý dodanili. Rok 2016 sme si upaltňovali §69. Samozrejme, že kopu bolo neplatcov a konečných, takže sa dodaňovali. Uplatňovali sme si dph z materiálov a z phm. Keby čosi napíšte.
Odkazy od 1 po 3 z 3celkove
dvorky

Základné informácie

Štatistika


Spolu príspevkov
Spolu príspevkov
13
Príspevkov na deň
0.00
Odkazy a pochvaly
Počet odkazov
3
Ostatné odkazy
05.05.17 16:44
Všeobecné informácie
Posledná návšteva
26.02.19 23:23
Členom od
15.08.13