Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Členom od 20.10.14
Odpovede 72
Otázky
Posledná návšteva 15.07.21 12:15

Clinton Clinton je offline (nepripojený)

Tab Content
Verejné odkazy
O mne

2 Odkazy a pochvaly

    Ďakujem za odpoveď, no je na úvahu, či riskovať ďalšie náklady na právnika. Sťažnosť limitovanú 3 dňami som nepodal, zdalo sa mi to márne. A kde podať námietku voči zaujatosti? Vec bude znovu prebiehať v skrátenom vyšetrovaní a ak sa aj k veci dostane iný vyšetrovateľ, nie som tak naivný, aby som si myslel, že sa postaví proti predošlému policajtovi - kolegovi, kamarátovi. Námietku asi mala obsahovať sťažnosť a tú som v priebehu 3 dní nepodal. Nádej mi dodala jedine prokurátorka, ale tá podľa všetkého vykonáva iba dohľad, všetko bude znovu na policajtoch... To je tá naša spravodlivosť...
  1. Konanie - ako som čítal - bolo vrátené pre podanie námietky zo strany prokurátora. Teda sa vráti k riešeniu tam, kde sa skončilo. Ak máš podozrenie, že vyšetrovateľ, sudca a pod. sú zaujatí, podaj námietku zaujatosti a žiadaj, aby sa kauza prejednala iným - nezávislým - senátom, na inom súde. Ale na toto budeš potrebovať už právnika.    Upozorňujem ťa - nie som právnik, len sem-tam čítam o podobných prípadoch + niekedy pozriem Súdnu sieň (i keď upravené, ale podľa reálnych príbehov).

    To čo ti radím - nie je to na 100% isté, ale časť z toho by ti mohla pomôcť. Ale bez právnika už ani krok (vzhľadom k tomu, že sa výsledok rôzne prekvalifikovával). Ak uspeješ - on zaplatí všetko.
Odkazy od 1 po 2 z 2celkove
Clinton

Základné informácie

Štatistika


Spolu príspevkov
Spolu príspevkov
72
Príspevkov na deň
0.03
Odkazy a pochvaly
Počet odkazov
2
Ostatné odkazy
22.03.15 08:52
Všeobecné informácie
Posledná návšteva
15.07.21 12:15
Členom od
20.10.14