Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Členom od 03.01.07
Odpovede 72
Otázky
Posledná návšteva 15.11.16 15:04

samod samod je offline (nepripojený)

Tab Content
Verejné odkazy
O mne

8 Odkazy a pochvaly

 1. Ďakujem Vám za odpoveď. Napísala som komentár, napíšete mi na komentár odpoveď? Ďakujem, Elys.
 2. Srdečná vďaka, dnes som ešte napísala jednu podobnú otázku na DPH §7a - toto chce vedieť určite veľa občanov SR, odpovieš mi? Ďakujem samod.
 3. -
 4. -
  Vážený pane,
  závislá činnosť je vždy spojená s odvodmi. Potom by som navrhoval ako najschodnejšie riešenie vyplatiť si odmenu za výkon práce konateľa, ktorá podlieha odvodom do zdravotnej poisťovne, ale už nie do Sociálnej poisťovne. Je otázkou či Vám 14% z príjmu stojí za to, že budete mať príjem pre banku.
 5. To znamena, ze pro me vyhodne generovat zisk na s.r.o. nez na FO. Kdyz jsem jediny spolecnik, po konci ucetniho obdobi je tedy moznost si vyplatit zisk cely. POtrebuji odcerpat zisky ze s.r.o. z dovodu posuzovani prijmu na hypoteku. Neme jste s timto konretnim pripadem vykazovani prijmu nekdy zkusenost? Diky za Vas cas a odpovedi. KP.
 6. Dobry den, pomohl jste mi se zodpovezenim dotazu ohledne uplatnovani nakladu na provoz motor. vozidla s ceskou SPZ. Mela bych na Vas jeste jeden dotaz. Divala jsem se, ze jako zamestnani mate zadane pravnik, takze Vam asi vice sedi pravni (danove) dotazy nez ucetni (na jaky ucet co uctovat), je to tak? Jinak mam i ucetnich dotazu vice :-) Ale tento by Vam mohl sedet:

  Mam zivnost a s.r.o., kde jsem 100% společník a jednatel, nejsem tam zamestnana. Ze s.r.o. jsem si doposud nevyplatila zadny zisk.jaky by byl mozny zpusob odcerpani zisku ze s.r.o., aniz bych musela z toho odvadet soc. a zdrav.pojisteni.Co je k tomu treba dolozit?

  Jeden zpusob by bylo fakturovani si sluzeb z FO na PO, ale v tom pripade se mi to dostane do hosp. vysledku na FO a budu z toho muset platit soc a zdrav. pojisteni.

  Dekuji za zodpovezeni meho dotazu.
 7. Samo, pekný večer, tiež víkend, prajem aj ja tebe.
Odkazy od 1 po 8 z 8celkove
samod

Základné informácie

samod
Zamestnanie - predvolené:
právnik
Účtovný softvér:
OMEGA
OLYMP
Krajina:
SK

Podpis


Samo

Štatistika


Spolu príspevkov
Spolu príspevkov
72
Príspevkov na deň
0.01
Odkazy a pochvaly
Počet odkazov
8
Ostatné odkazy
28.09.13 22:48
Všeobecné informácie
Posledná návšteva
15.11.16 15:04
Členom od
03.01.07