Zavrieť

Porady

Upraviť

Hlavné

Členom od 25.04.22
Odpovede 2
Otázky
Posledná návšteva 01.07.22 19:55

perla1 perla1 je offline (nepripojený) LED osvetlenie, predovšetkým LED pásiky a všetko čo súvisi aj nesúvisí, návrh, poradenstvo a inštalácie už takmer 15 rokov, práca a koníček v jednom

Tab Content
O mne
perla1

Základné informácie

Dátum narodenia
June 20, 1965 (57)
perla1
Kto som?:
LED osvetlenie, predovšetkým LED pásiky a všetko čo súvisi aj nesúvisí, návrh, poradenstvo a inštalácie už takmer 15 rokov, práca a koníček v jednom
Odkiaľ som:
Stará Ľubovňa
Záujmy:
Huby, Knihy, Príroda
Zamestnanie - predvolené:
iné
Krajina:
SK
Poraďák:
Osvetlenie, LED technológie
Väčší popis o sebe:
Od roku 2009 prevádzkovateľom www.LedStar.sk ktorý je zameraný na problematiku LED osvetlenia. Návrhy riešení, poradenstvo, príprava komponentov až po samotnú montáž. Špecializácia na riešenia pre osvetlenie nízkonapäťovými 12/24V LED pásikmi alebo 220/230V LED pásmi a LED neónmi. Uvedené kategórie LED osvetlenia evidujú trvalý narastajúci záujem v širokom spektre využitia. Počnúc od klasických podsvietení znížených stropov, cez nasvietenia kuchynských liniek, nočné pohybové osvetlenia detských izieb, schodov, spálni či kúpeľni až po nasvietenia reštaurácií, barov, predajní.
Všetky uvedené spôsoby osvetlenia je možné navrhnúť a realizovať veľa spôsobmi. Avšak až podrobná znalosť komponentov v celom ich spektre umožní nájsť najvhodnejšie riešenia presne podľa požiadaviek. To všetko si vyžaduje pravidelné sledovanie noviniek na trhu s osvetlením. Ďalším predpokladom je praktické odskúšanie a overenie nových riešení. Na LedStar.sk nájdete vždy nové články s praktickými radami, postupmi a fotografiami, kde sú zúročené aj takto získané doterajšie skúsenosti.

Z nárastom cien elektrickej energie evidujem v poslednom období nárast záujmu o solárne výkonové svietidla. Na tento trend reagujú veľmi pohotovo aj výrobcovia. Z narastajúcou produkciou solárneho osvetlenia sa sprístupnila ich cenová dostupnosť. Využitie výkonových solárnych svetiel odporúčam napr. pri osvetlení priečelí domov, príjazdových ciest, terás, záhrad, altánkov až po osvetlenia športovísk, areálov ale aj verejných priestorov obcí. Spätné referencie od užívateľov potvrdzujú tento narastajúci trend nielen v lokalitách južného Slovenska ale aj na severe kde je podstatne nižší priemerný počet slnečných dní.

Štatistika


Spolu príspevkov
Spolu príspevkov
2
Príspevkov na deň
0.02
Všeobecné informácie
Posledná návšteva
01.07.22 19:55
Členom od
25.04.22