Zavrieť

Porady

Recenzie

Recenzie

Porada o pozitívnych aj negatívnych skúsenostiach s tovarom, službami, firmami, realitkami.

Z etikety vyberáme pravidlá pre recenzie:

  1. Recenzie, hodnotenie (kritika alebo odporúčanie) produktov resp. firiem môžu písať len členovia Porady, ktorí majú aspoň 5 bodov a sú na Porade registrovaní viac ako mesiac. Zároveň musia dodržiavať to čo je popísane v bode "Zákaz reklamy" a taktiež nemôžu písať takéto recenzie s cieľom ohovárať resp. zámerne poškodzovať meno firmy, alebo produktu. Recenzie majú byť písane tak aby boli nestranné s cieľom priniesť užitočné informácie či už ide o kladné alebo záporné hodnotenie.
••• viac••• menej
2 1
Názor a skúsenosti (31.07.22)
Ahojte, aký máte názor na služby www.overenaspolocnost.sk ? Boli ste spokojný? Ceny mi prídu dosť vysoké Oplatí sa to objednať pre firmu?
1 1
Finančné poradenstvo (12.03.22)
Zdravím chcel by som sa spýtať ci mate niekde skúsenosti a poznáte firmy na finančné poradenstvo,ako práca. Počul som aj o OVB a na všetky takéto firmy som čítal zle recenzie.
1 0
Okuliare z web optiky (10.02.22)
Prosím, môžete mi poradiť internetovú predajňu dioptrických okuliarov? Našla som niekoľko takýchto predajní, ale nenašla som recenzie k nim. Je možnosť na ich stránke naskenovať od lekára alebo od op...
1 0
Odvlhčenie stien v dome (24.08.21)
Zdravím, chcel by som sa opýtať na vašu skúsenosť s firmou AXALL s.r.o. Máme dlhodobý problém dome s vlhnutím stien a neviem si dať rady. Na túto firmu som natrafil na internete a vyzerá, že majú za s...
1 0
Agentura (23.10.21)
0 odpovedí Otázka od Jana Maria Recenzie
Dobry den, ma niekto skusenosti s agenturou pjservis.sk? Dakujem
Sleduj témy Recenzie
na hlavnej stránke Porada.sk