Zavrieť

Porady

prosba o radu

kupil som pozemok na ktorom sa nachadza stavba mobilneho operatora,mal stavebne povolenie bez vedomia a povolenia predošlej majitelky,ktora ho na to upozornovala,ale nie kolaudaciu a stavbu normalne prevadzkoval.vznašal som namietky proti kolaudacii majetkopravne vysporiadanie,ale kolaudacia napriek tomu prebehla do dnešneho dna som o tom nevedel,len ked som sa bol inf.na stav.urades dodatkom a podmienkou mob.operatora majetkopavne to vysporiadat,ale ten si je vedomy ze mu za nečinnost nehrozi sankcia a tak napriek mojmu opakovanemu kontaktovaniu nekona.menovany ma dobre kontakty na prisluštnom mestskom urade a ponuka mi smiešne odškodne za zriadenie vecneho bremena s čim ja ako vlastnik nesuhlasim.vie mi tu niekto popradit ako postupovat ak mam zaujem o odsranenie stejto stavby s mojho pozemku,lebo ku dohode podla všetkeho nedojde.dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    zaradil si to do témy "spotrebná daň z liehu" - čo to má s tým spoločné?

    rudyw je offline (nepripojený) rudyw

    rudyw
    nič neviem ešte dobre pracovat v porade kam mám teda svoj prispevok zaradit aby som sa dočkal nejakej rady?dik rudy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.