Zavrieť

Porady

dotácia z UP na absolventov

Prosím ako učtujete dotáciu z úradu práce pri absolventskej praxi?
Príjem peňazí 221/346 a predpis?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    emily je offline (nepripojený) emily

    emily
    evae
    ja mam 378/648, snad je to dobre
    Potom príjem dotácie na BÚ by mal byť 221/378 ? Bez 346?

    evae je offline (nepripojený) evae

    evae
    dik, ja uz ine nezistim, moje zistovanie sa skoncilo. ale keby cosi daj vediet. budem rada

    TATRY MKS je offline (nepripojený) TATRY MKS

    TATRY MKS
    prosím, neporadíte aj mne?

    Účtujem s.r.o. v PÚ. Z úradu práce dostávajú pre dvoch pracovníkov 50%
    na mzdy a 50% na odvody do SP a ZP. Najprv musí zaplatiť s.r.o.(výplaty aj odvody) v plnej výške a po predložení všetkých možných aj nemožných dokladov (výplatné pásky, prevzatie výplaty, bankový výpis o zaplatených odvodoch, výkazy a iné) pošlú na účet dohodnutých 50%. Zaúčtovala som najprv mzdy v predpise a úhradách v plnej výške, tak ako
    boli vyplatené a odvedené odvody- ale čo s tou 50 % refundáciou z úradu práce? Zaúčtovať mínusovými položkami? Prosím poraďte, možno som sa aj zle zaradila - ďakujem všetkým za pomoc...

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    TATRY MKS
    prosím, neporadíte aj mne?

    Účtujem s.r.o. v PÚ. Z úradu práce dostávajú pre dvoch pracovníkov 50%
    na mzdy a 50% na odvody do SP a ZP. Najprv musí zaplatiť s.r.o.(výplaty aj odvody) v plnej výške a po predložení všetkých možných aj nemožných dokladov (výplatné pásky, prevzatie výplaty, bankový výpis o zaplatených odvodoch, výkazy a iné) pošlú na účet dohodnutých 50%. Zaúčtovala som najprv mzdy v predpise a úhradách v plnej výške, tak ako
    boli vyplatené a odvedené odvody- ale čo s tou 50 % refundáciou z úradu práce? Zaúčtovať mínusovými položkami? Prosím poraďte, možno som sa aj zle zaradila - ďakujem všetkým za pomoc...
    Výnosy sa zaúčtujú bez ohľadu na to, kedy peniažky naozaj prišli!

    rok 2005
    mzdy 521/331
    odvody 524/336
    rozhodnutie ÚP o platbe 346/648

    rok 2006

    príjem platby od ÚP 221/346

    polis1 je offline (nepripojený) polis1

    polis1
    ahojte ja tiez mam taky isty problem ohladne dotacie na zamestnanca a neviem ci som to dobre zauctovala...predpis som dala tu sumu co mi ma urad prace poslat a dala som to na účty 346/648 a uhradu na 221/346 ako mi prisli peniaze mam to dobre takto zauctovane?dakujem

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    polis1
    ahojte ja tiez mam taky isty problem ohladne dotacie na zamestnanca a neviem ci som to dobre zauctovala...predpis som dala tu sumu co mi ma urad prace poslat a dala som to na účty 346/648 a uhradu na 221/346 ako mi prisli peniaze mam to dobre takto zauctovane?dakujem
    Máš to dobre.

    polis1 je offline (nepripojený) polis1

    polis1
    chcem sa spytat ten predpis ma byt minusovými cislami zauctovaný, pretoze znama mi povedala,ze ano tak by som bola rada, ak by ste mi poradili, dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.