Zavrieť

Porady

Dohoda o vykonaní práce

Určite to tu už bolo preberané ale bohužiaľ nemám čas na hľadanie. Zamestnávam dohodára, ktorý má mesačne 8000,- hrubého. Z hrubej mzdy mu zrážam iba daň zo mzdy,pričom neuplatňujem odpočitateľnú položku, mala by som aj zdravotné alebo iné poistenie?
Teraz je to tuším tak, že keď za rok príjem z dohody presiahne minimálnu ročnú mzdu, tak sa musí doplatiť adekvátna výška zdrav.poistenia? Mám mu to poistné zrážať mesačne alebo si to potom vysporiada na konci roka?
A ešte jedna otázka: Môže sa takáto dohoda opakovať každý mesiac?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    adam je offline (nepripojený) adam

    adam
    Zraziť 0,8% úrazové do SP každý mesiac!!! ZP si môže vysporiadať na konci roka...Na dohodu môže odpracovať max.300hodín u jedného zamestnávateľa...

    Mirka-test je offline (nepripojený) Mirka-test

    Mirka-test
    To úrazové poistenie chvalabohu zrážam, zabudla som to uviesť. A môže sa tá dohoda opakovať každý mesiac???

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Nemyslím si, že by sa mohla tá istá dohoda opakovať každý mesiac. Bolo by to treba riešiť inak, napr. rôznou prácou a rôznym rozsahom a pravda aj inou sumou. Takto by to bolo opakované a pravdepodobne by sa dalo povedať, že to mal byť pracovný pomer.
    Do zdravotnej poisťovne sa neodvádza mesačne, až po ukončení roka si v prípade príjmu cca 80 tis. musí robiť ročné zúčtovanie.

    Maňaska je offline (nepripojený) Maňaska

    Polyhistor-diletant Maňaska
    len dodám, že jednotlivé dohody treba evidovať - sledovať v nejakom číselnom rade v zmysle prijatej internej metodiky. Odvody do ZP ťa nemusia zaujímať - ročné zúčtovanie si urobí sám, ak bude na to dôvod.

    Denda je offline (nepripojený) Denda

    Denda
    Maňaska
    len dodám, že jednotlivé dohody treba evidovať - sledovať v nejakom číselnom rade v zmysle prijatej internej metodiky. Odvody do ZP ťa nemusia zaujímať - ročné zúčtovanie si urobí sám, ak bude na to dôvod.
    Nie podľa číselnej rady, ale podľa dátumu uzatvorenia dohody.

    Mirka-test je offline (nepripojený) Mirka-test

    Mirka-test
    A čo ak je niekto zamestnaný v hlavnom pracovnom pomere a popritom robí na dohodu, ktorá sa každý mesiac v rovnakej výške opakuje? Nemôže mať predsa dva hlavné prac. pomery! A podľa mňa vymýšľať si každý mesiac iný druh práce, pričom v skutočnosti robí to isté alebo umelo meniť sumu, pričom stále dostáva tú istú sumu je trošku odveci. To by štát predsa nútil podnikateľov aby klamali. No ale u nás je všetko možné, čo už.

    adam je offline (nepripojený) adam

    adam
    Mirka-test
    To by štát predsa nútil podnikateľov aby klamali
    ....myslím, že ide o zníženie vysokých réžií, nie každý podnikateľ má miliónové zisky a uplatí tak vysoké odvody, preto rozmýšľa akoby ušetril....Vyjadrila som len svoj názor!...
    Naposledy upravil adam : 05.07.05 at 09:30

    Dohoda o vykonaní práce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.