Zavrieť

Porady

Reklamacia do nakladov

Ahojte, mam mensi problem. Mame vybavit jednu reklamaciu. Zakaznik je v Nemecka, pride tu na SK a my mu preplatime naftu, ubytovanie, stravu. ako ma uctovnicka tieto naklady zauctovat, ked zakaznik nie je zamestnancom a niektore potvrdenky na naftu budu z Nemecka?Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    Stolky
    Ahojte, mam mensi problem. Mame vybavit jednu reklamaciu. Zakaznik je v Nemecka, pride tu na SK a my mu preplatime naftu, ubytovanie, stravu. ako ma uctovnicka tieto naklady zauctovat, ked zakaznik nie je zamestnancom a niektore potvrdenky na naftu budu z Nemecka?Dakujem
    Ja to považujem za reprezentačné náklady (SU 513)

    Stolky je offline (nepripojený) Stolky

    Stolky
    no ved to je ten problem, ze sefka by to chcela zuctovat inak ako reprezentacne naklady,ale zrejme to tak nepojde...dakujem za nazor

    mimuška je offline (nepripojený) mimuška

    mimuška
    môžno keby ste to mali zmluvne ošetrené,že ste povinní !!!to preplácať....(PHM,UBYTOVANIE)

    ale strava samozrejme repre

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Keby zakaznik vedel vyfakturovat naklady, ktore mal s odstranenim reklamacie (v pripade ze je to nieco ako zarucna oprava), tak by to snad bolo mozne. Ale nesmel by specifikovat, ze sa jedna o ubytovanie a jedlo.

    Reklamacia do nakladov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.