Zavrieť

Porady

ako zaúčtovať-bankový výpis

ahojte,prosim o pomoc. ako zaúčtovať naledovné. účtujem bankový výpis, jedna položka je z 27.8 výber 50eur - následný vklad do pokladne. musí byť vklad do pokladne v ten istý deň ako výber z účtu čiže toho 27.eho?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Môže byť aj skôr - ak sa vyberá z bankomatu inej banky, väčšinou sa tento výber na výpise prejaví až neskôr.
    Ak sa pýtaš preto, že to chceš prijať neskôr, tak to ťa sklamem.

    toju je offline (nepripojený) toju

    toju
    nie v pohode. tak som to urobila. ja robim ucto az ked mi pride bankovy vypis. zauctoala som to toho 27.teho. len mi vrta hlavou dalsia polozka na vypise. dalej uctujem 29. poplatky za vypis a transakcie. je to spravne? najprv zauctujem vyber z banky, potom vklad do pokldne a potom dalsie polozky na vypise? podla datumov?

    Lubo44 je offline (nepripojený) Lubo44

    Lubo44
    položky v denníku by mali ísť chronologicky za sebou podľa toho ako daný prípad nastal. záleží od toho či účtuješ ručne alebo máš nejaký softvér. u väčšine programov ti program sám zoradí zápisy podľa dátumu. potom môžeš robiť tak, že najskôr si spravíš banku, potom pokladňu a necháš si to prečíslovať podľa dátumu (ak ti to program nespraví automaticky). Ak nemáš softvér, postačí aj obyčajný excel, tam si tiež môžeš najskôr zaúčtovať prípady a potom dať zoradiť podľa dátumu.

    Lubo44 je offline (nepripojený) Lubo44

    Lubo44
    jasné, každý musí začať. vidíš je to jednoduché. treba spoznať program a potom to už ide.

    nech sa darí.

    ako zaúčtovať-bankový výpis

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.