Zavrieť

Porady

Generali poistenie pri PN - moze byt naklad ?

Dobry den ..chcela by som sa opytat, ci si mozem dat do nakladov poistku v komercnej poistovni..ide o to som poistena v pripade marodovania: nakolko zivnostik ak nejde do prace..tak nema prijem..
staci ze nebudem mat hlasivky, alebo nebudem moct soferovat..alebo pisat..nemozem ist do prace..a nebudem mat teda prijem..bol by to uznatelny vydavok??
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    juulyy Pozri príspevok
    Dobry den ..chcela by som sa opytat, ci si mozem dat do nakladov poistku v komercnej poistovni..ide o to som poistena v pripade marodovania: nakolko zivnostik ak nejde do prace..tak nema prijem..
    staci ze nebudem mat hlasivky, alebo nebudem moct soferovat..alebo pisat..nemozem ist do prace..a nebudem mat teda prijem..bol by to uznatelny vydavok??
    dakujem
    Ak je v poistnej zmluve uvedené,že to máš ako živnostníčka,tak to može ísť do nákladov...
    Ale ako poistníčka,by si tam radšej nemala mať uvedené r.č., ale ičo

    Generali poistenie pri PN - moze byt naklad ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.