Zavrieť

Porady

Desatinná čiarka v Evidenčnom liste SP

Prosím o radu, potrebujem vyplniť tlačivo stiahnuté z tlačív SP Evidenčný líst SZ a neumožňuje mi vo vymeriavacom základe použiť desatinnú čiarku pri sume v EUR. Nevie niekto ako tam mám zadať centy? Ďakujem.Slávka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katka50 je offline (nepripojený) katka50

    katka50
    Slávka33 Pozri príspevok
    Prosím o radu, potrebujem vyplniť tlačivo stiahnuté z tlačív SP Evidenčný líst SZ a neumožňuje mi vo vymeriavacom základe použiť desatinnú čiarku pri sume v EUR. Nevie niekto ako tam mám zadať centy? Ďakujem.Slávka
    Neviem, mne to ide v pohode. Zadala si r. 2009 ? Lebo v poznámke je, že iba od tohto roka to systém umožňuje.

    KlaudiaKK je offline (nepripojený) KlaudiaKK

    KlaudiaKK
    Slávka33 Pozri príspevok
    Prosím o radu, potrebujem vyplniť tlačivo stiahnuté z tlačív SP Evidenčný líst SZ a neumožňuje mi vo vymeriavacom základe použiť desatinnú čiarku pri sume v EUR. Nevie niekto ako tam mám zadať centy? Ďakujem.Slávka
    Od januára 2009 tam musíš dať desatinnú čiarku t.j. VZ musí byť napr.: 500,23 v softwari účta mi to ide v pohode ak to vypisuješ ručne tak ju tam daj inak ti to sociálka vráti resp. bude vracať donekonečna aby si opravila ELDZ dvojmo a zaslala späť so sprievodným listom.

    Kolejová je offline (nepripojený) Kolejová

    Kolejová
    Je potrebné stiahnuť si nové tlačivo zo stránky SP. Tam to od roku 2009 funguje, do roku 2009 musí byť suma v celých SK.

    Slávka33 je offline (nepripojený) Slávka33

    Slávka33
    Ďakujem, už mi to ide ste zlatí, že takto rýchlo reagujete. A nemáte niekto skúsenosti s koeficientom? Mám firmu, ktorá používa koeficient a kúpila budovu. Fa je z DPH, podlieha kúpa HM koeficientu? Neviete niekto náhodou?

    Daggmar je offline (nepripojený) Daggmar

    Daggmar
    Slávka33 Pozri príspevok
    Ďakujem, už mi to ide ste zlatí, že takto rýchlo reagujete. A nemáte niekto skúsenosti s koeficientom? Mám firmu, ktorá používa koeficient a kúpila budovu. Fa je z DPH, podlieha kúpa HM koeficientu? Neviete niekto náhodou?
    Nie si mimo témy ?

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Celá téma je mimo , lebo je zadaná v:
    Zákony, tlačivá, aktuality :
    Zákony, vyhlášky, usmernenia a pod. týkajúce sa dani z pridanej hodnoty.

    Slávka33 je offline (nepripojený) Slávka33

    Slávka33
    Tak prepáčte idem sa pohrabať v porade, či tu je takáto téma a možno sa niečo dozviem.

    Desatinná čiarka v Evidenčnom liste SP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.