Zavrieť

Porady

nákup literatúry zo soc.fondu

Ahojte poraďáci, chcela by som sa opýtať, či je možné nákup literatúry hradiť z prostriedkov sociálneho fondu - regenerácia prac. sily. Ak máte skúsenosť, prosím, poraďte. V.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    viera v. Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci, chcela by som sa opýtať, či je možné nákup literatúry hradiť z prostriedkov sociálneho fondu - regenerácia prac. sily. Ak máte skúsenosť, prosím, poraďte. V.
    Literatúra, nepíšeš síce aká a regenerácia pracovnej sily? čO MAJú SPOLOčNé?
    Kuk sem:
    http://www.porada.sk/t39485-zakon-o-...-1-2008-a.html
    Naposledy upravil Tweety : 20.10.09 at 10:46 Dôvod: link

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    hanelie Pozri príspevok
    ona sa asi tá kniha tak volá
    Regen.prac.sily má uvedené pri SF, tak teda neviem, možno to upresní.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    viera v. Pozri príspevok
    ide o odbornú literatúru "Podvojné účt.", ktorú som si kúpila pre seba
    To je daňovo uznaný náklad, účet 5O1AE, prečo to chceš hradiť zo SF? Je to nelogické-SF slúži na iné účely, ako na nákup odb. literatúry.

    viera v. je offline (nepripojený) viera v.

    viera v.
    nekupujem to pre firmu,v ktorej robím, je to na moju súkromnú adresu. Len či si môžem dať faktúru za knihu medzi bločky, ktorými dokladujem čerpanie SF alebo nie? Viem, že to nie je návšteva divadla či masáž, ale chcem odborne rásť a štúdium tejto literatúry ma aj baví. Ď.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    viera v. Pozri príspevok
    nekupujem to pre firmu,v ktorej robím, je to na moju súkromnú adresu. Len či si môžem dať faktúru za knihu medzi bločky, ktorými dokladujem čerpanie SF alebo nie? Viem, že to nie je návšteva divadla či masáž, ale chcem odborne rásť a štúdium tejto literatúry ma aj baví. Ď.
    Ak to bolo pre Teba súkromne, potom to nemôže byť fi náklad, a cez SF je tiež otázka, pretože na jeho čerpanie a tvorbu musí byť IS. Ak by si to aj tam dala, prísp. podlieha zdaneniu.

    nákup literatúry zo soc.fondu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.