Zavrieť

Porady

Reprezentačné a zápisy

V našej spoločnosti uz dlhe roky pravdepodobne este z cias komunizmu (ja tu robim 4 roky) robia zapisy na reprezentacne. Osobne sice neviem z akeho dovodu, ale vzdy sa urobi zapis napr. "obchodne rokovanie pri spolocnom obede s takou a takou firmou dna XXXX ...atd". a prilozi k blockom za obed.
Je povinnost nieco take robit? Lebo ja by som to najradsej zrusil, vidim v tom zbytocnu pracu a podla mna to vobec nie je nutne, kedze to vsetko si uctujeme ako nedanovy naklad a neodpocitavame ani DPH. Aky je Vas nazor na to?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    johny18 Pozri príspevok
    V našej spoločnosti uz dlhe roky pravdepodobne este z cias komunizmu (ja tu robim 4 roky) robia zapisy na reprezentacne. Osobne sice neviem z akeho dovodu, ale vzdy sa urobi zapis napr. "obchodne rokovanie pri spolocnom obede s takou a takou firmou dna XXXX ...atd". a prilozi k blockom za obed.
    Je povinnost nieco take robit? Lebo ja by som to najradsej zrusil, vidim v tom zbytocnu pracu a podla mna to vobec nie je nutne, kedze to vsetko si uctujeme ako nedanovy naklad a neodpocitavame ani DPH. Aky je Vas nazor na to?
    Určite postačí poznámka o použití repre priamo na doklade.

    Reprezentačné a zápisy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.