Zavrieť

Porady

Nadmerný odpočet.

Dobrý deň.

Minulý mesiac som mala v DPH nadmerný odpočet. Napr. 500 eur. Peniaze som od daňového úradu nedostala. Teraz mám vlastnú daňovú povinnosť. Napr. 100 eur. Teraz sa to odpočíta od 500 eur a ostane tam 400 eur. Ako tých 100 eur (vlastnú povinnosť ) zapísať do tlačiva???? Tých 100 eur zapíšem??? Budem mať v riadku 27 daňovú povinnosť 100 eur. a v riadku 31 tiež tých 100 eur.?????

Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    babi2 je offline (nepripojený) babi2

    babi2
    bea26 Pozri príspevok
    Dobrý deň.

    Minulý mesiac som mala v DPH nadmerný odpočet. Napr. 500 eur. Peniaze som od daňového úradu nedostala. Teraz mám vlastnú daňovú povinnosť. Napr. 100 eur. Teraz sa to odpočíta od 500 eur a ostane tam 400 eur. Ako tých 100 eur (vlastnú povinnosť ) zapísať do tlačiva???? Tých 100 eur zapíšem??? Budem mať v riadku 27 daňovú povinnosť 100 eur. a v riadku 31 tiež tých 100 eur.?????

    Ďakujem.
    r.27 = 100
    r.31 = 100
    r.32 = 0
    Zostatok 400 EUR Ti DÚ vráti

    grammatika je offline (nepripojený) grammatika

    grammatika
    súhlasím s babi a dopĺňam vráti ti ich DU do 30 dní od podania DPH za október (do 25.12.2009)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.