Zavrieť

Porady

Vystupne zostavy za rok 2009 v Omege

Dobry den, ktore zostavy z Omegy si mam vytlacit za rok 2009, pre zalozenie aj pre odovzdanie?

Na zalozenie: Hlavna kniha zuzena, pokladnicna kniha v tuzemskej mene, kniha pohladavok, kniha zaväzkov

Odovzdava sa: Danove priznanie DPH, Suvaha vykaz interna, Vykaz ziskov a strat interny, Poznamky k uct.zavierke (su strasne), Danove priznanie PO

Tlac sum ma byt zadany podrobne alebo na cele eura?
Dakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    IvoM je offline (nepripojený) IvoM

    IvoM
    Prima73 Pozri príspevok
    Dobry den, ktore zostavy z Omegy si mam vytlacit za rok 2009, pre zalozenie aj pre odovzdanie?


    Na zalozenie: Hlavna kniha zuzena, pokladnicna kniha v tuzemskej mene, kniha pohladavok, kniha zaväzkov

    Zákon o účtovníctve nepredpisuje čo máš mať konkrétne fyzicky vytlačené za účtovné obdobie, a nezáleží to od toho v akom programe účtuješ, ale to čo píšeš je dobré mať v tlačenej forme, btw v cudej mene nemáte pokladňu? Určite by som ale k tomu pridal inventarizáciu účtov.

    Odovzdava sa: Danove priznanie DPH, Suvaha vykaz interna, Vykaz ziskov a strat interny, Poznamky k uct.zavierke (su strasne), Danove priznanie PO

    Tlac sum ma byt zadany podrobne alebo na cele eura?
    Okrem daňového priznania DPH ktoré je na 2 desatinné miesta, teda na centy sú ostatné tlačivá čo sa pýtaš na celé EUR. Neviem aký je rozdiel medzi internou súvahou /VZS/a súvahou /VZS/ podľa schváleného vzoru ak sú rovnaké tak OK.

    Dakujem za odpovede.

    Prima73 je offline (nepripojený) Prima73

    Prima73
    SK NACE je statisticky kod, co znamena a musi byt v suvahe a vykaze ziskov a strat uvedeny, zadava si ho firma sama, alebo ho niekto prideluje?
    Kde mam v Omege nastavit aby sa mi v suvahe a vykaze zisku a strat doplnili datumy "zostavena" a "schvalena"?
    Dakujem za pomoc.
    Naposledy upravil Prima73 : 14.01.10 at 10:24

    Prima73 je offline (nepripojený) Prima73

    Prima73
    Prima73 Pozri príspevok
    Kde mam v Omege nastavit aby sa mi v suvahe a vykaze zisku a strat doplnili datumy "zostavena" a "schvalena"?
    Prosim, vie mi niekto poradit, ako v Omege dostat datumy na prednej strane v Suvahe a Vysledovke datum "zostavena" a "schvalena"?

    Vystupne zostavy za rok 2009 v Omege

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.