Zavrieť

Porady

DPH za 07/2009 az 12/2009

poradaci idem si narokovat vratenie DPH z ČR za mesiace 07/2009 az 12/2009 pojdem uz podla noveho zakona od 01.01.2010 a musim si vybavit ZEP alebo to poslem este do ČR ako v roku 2009 neviete mi poradit vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zuzanna je offline (nepripojený) zuzanna

    zuzanna
    fakt nikto nevie ako je to po novom z vratením DPH z inych štatov musím mať ZEP alebo len dohodu s DU a za minuly rok budem narokovat uz na základe zákona od 01.01. alebo to pošlem este do prahy nikto fakt neviete

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    zuzanna Pozri príspevok
    fakt nikto nevie ako je to po novom z vratením DPH z inych štatov musím mať ZEP alebo len dohodu s DU a za minuly rok budem narokovat uz na základe zákona od 01.01. alebo to pošlem este do prahy nikto fakt neviete
    www.drsr.sk
    [18.12.2009]

    [hore] OZNAM PRE UŽÍVATEĽOV AES


    Užívatelia autorizovaných elektronických služieb, ktorí od 1.1.2010 budú uplatňovať nárok na vrátenie DPH v iných členských štátoch Európskej únie prostredníctvom portálu Daňového riaditeľstva SR, musia požiadať miestne príslušný daňový úrad o sprístupnenie aplikácie na podávanie žiadostí o vrátenie DPH. Zároveň si ich dovoľujeme upozorniť, že podanie žiadosti o vrátenie DPH je možné realizovať len s použitím zaručeného elektronického podpisu.


    a § 85 h Zákona o DPH
    (4) Na žiadosti o vrátenie dane zahraničným osobám z tretích štátov za obdobie do 31. decembra 2009 sa vzťahujú ustanovenia § 56 až 58 v znení účinnom do 31. decembra 2009.".

    zuzanna je offline (nepripojený) zuzanna

    zuzanna
    to je hruza neviete kde vybavim ten ZEP??? a janka ja neziadam z tretých štatov ale z ČR?

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    zuzanna Pozri príspevok
    to je hruza neviete kde vybavim ten ZEP??? a janka ja neziadam z tretých štatov ale z ČR?
    http://www.porada.sk/t128251-elektro...ml#post1256169

    treba si pozrieť §§ 56-58 zákona platného do 31.12.2009

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    zuzanna Pozri príspevok
    to je hruza neviete kde vybavim ten ZEP??? a janka ja neziadam z tretých štatov ale z ČR?
    Zadaj si do Google Registračná autorita a vyhľadaj si najbližšiu svojmu bydlisku, sídlu. Kontaktuj zodpovedného a dohodni si, aby ti vystavili Kvalifikovaný certifikát, ktorý slúži na podpisovanie dokumentov ZEP-om.

    zuzanna je offline (nepripojený) zuzanna

    zuzanna
    a neviete mi poradit nejaky mail alebo adresu na ZEP som z Čadce neviete mi poradit hladam ale nič som este nenasla

    DPH za 07/2009 az 12/2009

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.