Zavrieť

Porady

rzzp

prosím vás o radu pri výbere tlačiva na rzzp, ked som v tomto roku bola 4 mesiace zamestnaná, potom úrad práce, 3 dni samoplatca a nakoniec szčo...vopred Ďakujem
Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

S + SA + SB + SC alebo
X + XA + XB + XC - závisí od výšky vymeriavacieho základu
0 0
Janulana Janulana

Janulana je offline (nepripojený) Janulana

Zahrňuje sa nedoplatok z RZZP za rok 2008 k zaplatenému poistnému a tým do RZZP za rok 2009?
0 0
kataria kataria

kataria je offline (nepripojený) kataria

vymeriavaci základ je 2411 eur...
0 0
Andyke Andyke

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Tak tlačivo X, XA, XB a XC
0 0
kataria kataria

kataria je offline (nepripojený) kataria

ďakujem za radu
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

Prosím Vás o výber tlačiva k RZZP. Študent vysokej školy a zároveň aj polroka je SZČO.

Ďakujem.
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

books Pozri príspevok
Prosím Vás o výber tlačiva k RZZP. Študent vysokej školy a zároveň aj polroka je SZČO.

Ďakujem.
posúvam.
0 0
Janulana Janulana

Janulana je offline (nepripojený) Janulana

Do riadku 26 v tlačive B uvediem sumu preddavkov za rok 2009 to znamená aj platbu, ktorá bola zaplatená v januári 2010 ale bola za december 2009? A v riadku 28 uvediem sumu nižšiu o tú jednu platbu?
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

Janulana Pozri príspevok
Do riadku 26 v tlačive B uvediem sumu preddavkov za rok 2009 to znamená aj platbu, ktorá bola zaplatená v januári 2010 ale bola za december 2009? ÁNO A v riadku 28 uvediem sumu nižšiu o tú jednu platbu? Tam bude suma, ktorá je z účtovníctva -výdavky na zdravotné poistenie zaplatené v roku 2009 (aj za predchádzajúce obdobia, ale platené v roku 2009).
Odpoveď červeným.
0 0
Andyke Andyke

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

books Pozri príspevok
Prosím Vás o výber tlačiva k RZZP. Študent vysokej školy a zároveň aj polroka je SZČO.

Ďakujem.
Tlačivo B .
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

Andyke Pozri príspevok
Tlačivo B .
Ďakujem.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Chcela som sa spýtať k RZZP B. Minimálny základ na mesiac je 295,50 eur? A keď bol PN v 12/09 sa to píše až v VI. oddieli alebo inde? A r. 35 mi viete vysvetliť? Ďakujem pekne
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

Zdenka175 Pozri príspevok
Chcela som sa spýtať k RZZP B. Minimálny základ na mesiac je 295,50 eur? A keď bol PN v 12/09 sa to píše až v VI. oddieli alebo inde? A r. 35 mi viete vysvetliť? Ďakujem pekne
Ak bol PN, napíšeš to do odd. V. a za december dáš počet dní kedy bol PN. Tie dni potom odpočítaš v odd. VI. za december a spolu ti to musí dať 31. Vymeriavací základ prerátaš podľa vzorca - 295,5/12 * počet dní v stĺpci 41.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

jana007 Pozri príspevok
Ak bol PN, napíšeš to do odd. V. a za december dáš počet dní kedy bol PN. Tie dni potom odpočítaš v odd. VI. za december a spolu ti to musí dať 31. Vymeriavací základ prerátaš podľa vzorca - 295,5/12 * počet dní v stĺpci 41.
Ďakujem
0 0
elenka elenka

elenka je offline (nepripojený) elenka

Vriadku 28 tlačiva B sú výdavky na poistné zaplatené v r. 2009 aj so zaplateným nedoplatkom z RZZP z r. 2008 ?
Ďakujem za radu
0 0
Mel1001 Mel1001

Mel1001 je offline (nepripojený) Mel1001

Ahojte, mame zamestnanca kt.popri zamestnaní podniká aj na DIČ. Má povinnosť spravit RZZP?
Dakujem
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Chcela som sa opýtať či stačí doložiť k RZZP B kópiu PN alebo iný doklad? ďakujem
0 0
JanaJB JanaJB

JanaJB je offline (nepripojený) JanaJB

Zdenka175 Pozri príspevok
Chcela som sa opýtať či stačí doložiť k RZZP B kópiu PN alebo iný doklad? ďakujem
Nestačí, treba mať zo Sociálnej poisťovne potvrdenie o vyplatených ND. Iba ak bolo nemocenské vyplácané, tak vtedy sa platí pomerná časť poistného na ZP.
0 0
Andyke Andyke

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Mel1001 Pozri príspevok
Ahojte, mame zamestnanca kt.popri zamestnaní podniká aj na DIČ. Má povinnosť spravit RZZP?
Dakujem
Áno je povinný podať RZZP.
0 0
Andyke Andyke

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

elenka Pozri príspevok
Vriadku 28 tlačiva B sú výdavky na poistné zaplatené v r. 2009 aj so zaplateným nedoplatkom z RZZP z r. 2008 ?
Ďakujem za radu
Áno, aj nedoplatky vstupujú do r. 28.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať