Zavrieť

Porady

prijata platba k neznamej fa

Dobry den,

prosim vas vie mi niekto poradit, ako by bolo najlepsie, robim jednemu znamemu danove priznanie, je SZCO a kazdy mesiac fakturuje proviziu do madarska za sprostredkovanie predaja na slovensku,chcem mu spravit danove pausalnym sposobom, nebol by tu ziadny problem.. lenze teraz ked pocitam prijmy a kontrolovala som to z VFA prisla som na to ze z madarska prisla nejaka platba ale fa su okrem decembrovej uhradene vsetky, takze ju nemam k comu priradit a ta decembrova je tiez uhradena kompletne cela v januari 2010.. co stym prijmom? znamy nevie za co to je, nepamata si.. a dotycny majitel v madarsku je odcestovany takze nam nevie pomoct, mam to dat ako ciastocnu uhradu tej decembrovej a v dalsom roku sa vyfakturuje nieco na tu sumu co neviem sparovat, aby to bolo na cisto a mal to aj on vo svojom uctovnictve? alebo si nemam priznat ten prijema a dat to ako osobna spotreba? lenze je tam nazov tej madarskej firmy..

prosim poradte.. dakujem
Naposledy upravil luckkka : 25.02.10 at 17:22
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Ja by som s tym pockal. Co ak ta platba prisla omylom? A co je to za SZCO, ze si nepamata, za co to je? Nevystavoval cely rok faktury, platili mu len tak hala-bala za sprostredkovanie?

    luckkka je offline (nepripojený) luckkka

    luckkka
    no asi tak.. proste on nevie co to je.. takze urcite to nemam zahrnut do prijmov? necham to tak..

    prijata platba k neznamej fa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.