Zavrieť

Porady

Zmluva o diele ,alebo dohoda o práci

Pekný deň.
Znovu Vás poprosím o Vaše rady .Som živnostník a doteraz som svoju prácu robil tak ,že vykonal som služby a zároveň som dal fakturu na zaplatenie .Chcem sa opýtať ,ako mám postupovať správne ,ak si má firma požiada o moje služby / záhradnícke / ale potrebuju akusi dohodu a ponuku o práci .Mám vystaviť ponuku a zároveň dodací list a po vykonaní práce fakturu ,alebo oko inak .Poprosím ešte raz o vašu pomoc .Ako na to Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    lbzzahradnik Pozri príspevok
    Pekný deň.
    Znovu Vás poprosím o Vaše rady .Som živnostník a doteraz som svoju prácu robil tak ,že vykonal som služby a zároveň som dal fakturu na zaplatenie .Chcem sa opýtať ,ako mám postupovať správne ,ak si má firma požiada o moje služby / záhradnícke / ale potrebuju akusi dohodu a ponuku o práci .Mám vystaviť ponuku a zároveň dodací list a po vykonaní práce fakturu ,alebo oko inak .Poprosím ešte raz o vašu pomoc .Ako na to Ďakujem
    ak ma firma zaujem o tvoje služby /zahradnicke/, tak jej zadaj ponuku-kde uvedies podla ich poziadaviek /čo chcu mat urobene/ podrobny rozpis služieb+cenu za danu službu, ak budu reagovat na tvoju ponuku, tak po dohode s danou firmou im vystavis bud zalohovu fakturu /ak sa to tyka prác väčšieho rozsahu a na dlhsie/ alebo vystavis konecnu fakturu po vykonani prac.

    Zmluva o diele ,alebo dohoda o práci

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.