Zavrieť

Porady

List z daňového úradu

Podala som si daňové priznanie, dnes mi prišiel doporučený list z daňového úradu.Nemohla som si ho dnes vyzdvihnúť,nebola som doma.
čo by to mohlo byť? Je niečo vypísané zle alebo posielajú aj nejaké vyjadrenie ak niečo vracajú?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    a170 Pozri príspevok
    Podala som si daňové priznanie, dnes mi prišiel doporučený list z daňového úradu.Nemohla som si ho dnes vyzdvihnúť,nebola som doma.
    čo by to mohlo byť? Je niečo vypísané zle alebo posielajú aj nejaké vyjadrenie ak niečo vracajú?
    Aké príjmy si priznávala ? Priložila si potvrdenie ? Žiadala si daňový bonus ?

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    a170 Pozri príspevok
    Podala som si daňové priznanie, dnes mi prišiel doporučený list z daňového úradu.Nemohla som si ho dnes vyzdvihnúť,nebola som doma.
    čo by to mohlo byť? Je niečo vypísané zle alebo posielajú aj nejaké vyjadrenie ak niečo vracajú?
    ťažko povedať, možno potrebuješ niečo priložiť k DP, preto ťa vyzvali, možno im niečo nesedí ..... najlepšie je vyzdvihnúť list a dozvieš sa

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Kým neprevezmeš a neotvoríš, ani my nebudeme vedieť čo môže byť.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    bv_alexandra Pozri príspevok
    Resp. ešte môže zavolať na DU - svojej správkyni a opýtať sa jej.
    u nás v piatok pracujú len do 11.30 hod. - bez stránkových hodín, okrem podatelne

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    bv_alexandra Pozri príspevok
    Resp. ešte môže zavolať na DU - svojej správkyni a opýtať sa jej.
    Však si poštu môže aj prevziať na Pošte , to už dovtedy snáď vydrží

    a170 je offline (nepripojený) a170

    a170
    žiadala som o vrátenie dane, trochu som ostala prekvapená, lebo daň.priznanie som si dala urobiť niekomu, kto má s tým skúsenosti, tak preto som prekvapená, žeby tam bolo niečo zlé.
    Budem musieť počkať do pondelka, len som chcela vedieť, či posielajú aj nejaké vyjadrenie ak niečo vracajú alebo nie.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    a170 Pozri príspevok
    žiadala som o vrátenie dane, trochu som ostala prekvapená, lebo daň.priznanie som si dala urobiť niekomu, kto má s tým skúsenosti, tak preto som prekvapená, žeby tam bolo niečo zlé.
    Budem musieť počkať do pondelka, len som chcela vedieť, či posielajú aj nejaké vyjadrenie ak niečo vracajú alebo nie.
    To bude výzva na doplnenie nejakého potvrdenia. O aký príjem išlo a čo si prikladala k DP ?

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    a170 Pozri príspevok
    Išlo o vrátenie preddavkov na daň, lebo som pracovala len tri mesiace v tomto roku.
    Potvrdenie od zamestnávatela si priložila ?

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Môjho klienta vyzvali, aby prišiel podpísať tú stranu, kde sa píše o 2%.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.