Zavrieť

Porady

pracovný pomer v autoškole

Prosím Vás, vie mi niekto poradiť, ako je to s externými učitelmi v autoškole -teraz majú podpísané pracovné zmluvy s autoškolami a robia na živnosť , ale údajne sa majú živnosti zrušiť. Neviem, čo je na tom pravda?
Ďakujem za skorú odpoveď.
Naposledy upravil Hlinkovx : 30.07.04 at 11:05
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    myslím, že podľa novely zákona o autoškolách (alebo taký nejaký názov má) má mať učiteľ pracovnú zmluvu. Skús pozrieť ten zákon napr. na www.zbierka.sk , možno to tam nájdeš. A neviem, či ten zákon už nadobudol účinnosť.

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    Už som to našla :

    Komuniké z rokovania Legislatívnej rady vlády SR zo dňa 29. 6. 2004

    Ôsmym bodom rokovania bol návrh zákona o autoškolách a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Cieľom navrhovaného zákona je upraviť podnikateľskú a organizačnú stránku výučby a výcviku účastníkov prípravy na skúšku odbornej spôsobilosti viesť motorové vozidlá a doškoľovacích kurzov vodičov v autoškolách, odstrániť viaceré nejasnosti a nedostatky platnej úpravy a zrušiť Slovenskú komoru výcvikových zariadení autoškôl.


    Legislatívna rada prerušila rokovanie o tomto návrhu a vrátila ho predkladateľovi na dopracovanie.

    pracovný pomer v autoškole

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.