Zavrieť

Porady

Poradťe ktorý program na účtovníctvo pre začiatočníkov je najlepší?? aj cenovo. :D

Chcem si otvoriť účtovníctvo z podnikateľského príspevku a neviem pre ktorý účtovný program sa mám rozhodnúť. Poradí mi niekto? a ak by bolo možné prečo je ten program pre mňa, ako začiatočníka dobrý. Prípadne koľko taký program stojí.
Za odpoveď vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    Vieš, ťažko ti poradiť, ktorý je najlepší. Pretože jednému vyhovuje ten a druhému zase iný. Ja napríklad robím v ALFE od Krosu. Som s programom spokojná. Najlepšie by ti bolo stiahnuť si demo verzie programov, a sám/sama vyskúšať, ktorý ti bude najlepšie vyhovovať.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Mne MRP....

    A myslím si, že každá jedna odpoveď bude v podobnom znení. Totiž každému vyhovuje ten program, ktorý pozná. S ktorým roky pracuje.

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Pohoda ešte nebola spomenutá tak ju spomeniem ja odporúčam pohodu
    ALe nie je to naozaj tak každý povie že ten program je dobrý na ktorom pracuje na ktorý si zvykol.
    Ja napr. robim v pohode a chcela som skúsiť ALFu a veru som to po chvilke zatvorila.
    Je to vec názoru

    Kerberos_1 je offline (nepripojený) Kerberos_1

    Kerberos_1
    Ďakujem Vám všetkým za odpovede. Aspoň teraz viem z ktorých si mám vyberať.
    Viem že je to hlavne otázka zvyklosti, ale keďže na škole som nevidel žiadny účtovnícky program nevedel som ktoré sú na trhu a z ktorými sa pracuje. Teraz si ich aspoň viem porovnávať medzi sebou na základe ceny a toho čo obsahujú. Ešte raz ďakujem.

    Poradťe ktorý program na účtovníctvo pre začiatočníkov je najlepší?? aj cenovo. :D

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.