Zavrieť

Porady

vyplnenie daň. priznania a tlač

Dobrý večer,
prosím vie mi niekto poradiť?
Vyplním daň. priznanie na drsr a keď ho chcem uložiť, alebo vytlačiť, stále sa mi tam objaví: V dokumente je logická chyba. Skúšala som to asi 5krát. Z toho sa mi 4krát uložil len prázdny dokument a raz sa mi to síce uložilo správne, ale nemohla som to vytlačiť.
Minulý rok som s tým problém nemala.
ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    Čučoriedka 5 Pozri príspevok
    Ak sa objaví, že v dokumente je logická chyba, tak tam naozaj chyba je , treba ju odstrániť .Je to naozaj dobré, aspoň nás to upozorní, že niekde máme chybu. Vyplnený doklad sa nedá uložiť , ale dá sa iba vytlačiť.
    Prajem príjemný deň
    Dá sa uložiť, kuk

    http://www.porada.sk/1336667-post8.html
    Čučoriedka 5
    helaba Pozri príspevok
    Dobrý večer,
    prosím vie mi niekto poradiť?
    Vyplním daň. priznanie na drsr a keď ho chcem uložiť, alebo vytlačiť, stále sa mi tam objaví: V dokumente je logická chyba. Skúšala som to asi 5krát. Z toho sa mi 4krát uložil len prázdny dokument a raz sa mi to síce uložilo správne, ale nemohla som to vytlačiť.
    Minulý rok som s tým problém nemala.
    ďakujem.
    Ak sa objaví, že v dokumente je logická chyba, tak tam naozaj chyba je , treba ju odstrániť .Je to naozaj dobré, aspoň nás to upozorní, že niekde máme chybu. Vyplnený doklad sa nedá uložiť , ale dá sa iba vytlačiť.
    Prajem príjemný deň

    pohodička je offline (nepripojený) pohodička

    pohodička
    Mne to robilo, keď som vyplňovala DP dôchodcovi a nemala som zaškrtnuté poličko hneď na začiatku, že je dôchodca a ten dôchodok mal byť vyšší ako 4025,70 eur. Stále mi dávalo už neviem, na ktorom riadku odpočítateľnú položku, ktorú som nemohla odpočítať (ja pre FO nerobím, tak som sa s tým potrápila). Nepíšeš aké priznanie vyplňaš a tak sa ťažko pomáha.

    vyplnenie daň. priznania a tlač

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.