Zavrieť

Porady

dohoda o zmene pracovných podmienok

Dobrý deň do porady. Dnes by som Vás prosila o radu týkajúca sa zmeny pracovnej zmluvy. Môže zamestnávateľ ustanovením § 54ZP zmeniť prac.pomer z doby neurčitej na dobu určitú? veľmi by som potrebovala rýchlu odpoveď. Veľmi dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    verenka@azet.sk Pozri príspevok
    Dobrý deň do porady. Dnes by som Vás prosila o radu týkajúca sa zmeny pracovnej zmluvy. Môže zamestnávateľ ustanovením § 54ZP zmeniť prac.pomer z doby neurčitej na dobu určitú? veľmi by som potrebovala rýchlu odpoveď. Veľmi dakujem
    § 54 v ZP je Dohoda o zmene pracovných podmienok a keďže dohoda je vec obidvoch zmluvných strán, tak pokiaľ ju nepodpíšeš, v žiadnom prípade nemôže.

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    § 54
    Dohoda o zmene pracovných podmienok

    Na začiatok

    Dohodnutý obsah pracovnej zmluvy možno zmeniť len vtedy, ak sa zamestnávateľ a zamestnanec dohodnú na jeho zmene. Zamestnávateľ je povinný zmenu pracovnej zmluvy vyhotoviť písomne.

    dohoda o zmene pracovných podmienok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.