Zavrieť

Porady

Potvrdenie k soc. davkam

Chcem sa spytat, v akej vyske sa pocita poistne pre ucely soc. davok?
Nezapocitava sa tam invalidne poistne? Taha mi iny cisty prijem ako pri klasickom potvrdeni o prijme.
Dakujem
Naposledy upravil martha : 06.08.04 at 09:33
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    martha, prepáč, ale nerozumiem tvojej otázke. "poistné pre účely sociálnych dávok", to je nejaké potvrdenie, či odvody?
    Skús niečo bližšie.

    martha je offline (nepripojený) martha

    martha
    potvrdenie pre socialnu poistovnu - predpokladam ze na rodinné pridavky "soc. davky" tak mi to napisal zamestnanec

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    - ak to chce pre Sociálnu poisťovňu - napr. dávky v nezamestnanosti, tak by ti mal doniesť tlačivo na vyplnenie zo Sociálnej poisťovne
    - keďže sa na účely rodinných prídavkov príjem zamestnanca nesleduje, tak nerozumiem prečo chce od teba tento papier?
    - moje riešenie: vystav mu potvrdenie o príjme (hrubá mzda, odvody, daň, nezdaniteľné časti) a je to?
    Ak nevieš čo od teba zamestnanec žiada, tak nemôžeš mu vystaviť adekvátny doklad - ja viem, že sa mnohí zle vyjadrujú a vôbec nevedia čo chcú. Skús sa ho opýtať načo to vlastne potrebuje :-)
    Pekný deň
    dobry den,

    prosim Vás, vie mi niekto poskytnut, resp. poradit, kde zozeniem tlacivo Výpis z danoveho priznania na účely soc. dávok....dakujem velmi pekne. Viem, ze sa da na danovom urade, no potrebujem v elektronickej forme. Dost mi to hori.

    Potvrdenie k soc. davkam

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.