Zavrieť

Porady

Realitná činnosť a predaj knihy

Prosím Vás, mám realitnú kanceláriu /platca dph/, ktorá vydala knihu o nehnuteľnostiach. väčšinu výtlačkov ide predať veľkým kníhkupectvám a nejaké množstvo výtlačkov chce predávať aj vo svojich priestoroch.
Prosím Vás ako to mám riešiť účtovne? Čo sa týka kníhkupectiev, tak tam vystavím faktúru a uhradia nám to na firemný účet. Ale čo sa týka predaja priamo v realitnej kancelárii? Môžem im vopred vystaviť faktúry na neznámeho zákazníka a tiež prijmové pokladničné doklady? Dúfam, že na toto si nemusia zabezpečovať registračnú pokladnicu...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pupavqa je offline (nepripojený) pupavqa

    pupavqa
    Nikto nevie poradiť?
    Ešte by som potrebovala poradiť - keďže realitka nemá v OR vydavateľskú činnosť, vyriešila to tak, že jej ju vydalo iné vydavateľstvo, ktoré jej toto vydanie knihy fakturovalo, inak všetky náklady súvisiace s tlačou atď. znášala realitka. Predávali by ste to ako vlastný výrobok 601?

    Realitná činnosť a predaj knihy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.