Zavrieť

Porady

Záznam o úraze - tlačivo

Prajem pekný deň!

Neviete mi niekto poradiť, kde by som našla tlačivo záznamu o úraze?

Vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    skús na stránke SP www.socpoist.sk , niečo k úrazom tam je, len neviem, či práve toto, ale za "kuk" to stojí :-)
    Pekný deň

    ANNA je offline (nepripojený) ANNA

    ANNA
    Soc.poist. tlačivo o úraze sa podáva na dávku nemocenského. Ale je tlačivo, ktoré sa podáva pri pracovnom úraze na bezpečnosť práce. Tam je to tlačivo k dostaniu. A toto tlačivo sa tuším ale 4 x píše a dodáva na bezpečnosť práce, soc.poist. a teraz na rýchlo ani neviem kam. ( aspoň tak tomu bolo minulý rok, keď som mala pracovný úraz )

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    ANNA
    Soc.poist. tlačivo o úraze sa podáva na dávku nemocenského. Ale je tlačivo, ktoré sa podáva pri pracovnom úraze na bezpečnosť práce. Tam je to tlačivo k dostaniu. A toto tlačivo sa tuším ale 4 x píše a dodáva na bezpečnosť práce, soc.poist. a teraz na rýchlo ani neviem kam. ( aspoň tak tomu bolo minulý rok, keď som mala pracovný úraz )
    viem o aké tlačivo ide, ale neviem, či sa nachádza na stránke Sociálnej poisťovne (preto som uviedla, že treba pozrieť či tam náhodou nieje). Ja som si ho kupovala v ŠEVTe. Posiela sa na Sociálnu poisťovňu, na Inšpektorát bezpečnosti práce, do Zdravotnej poisťovne, kde je pracovník, ktorý mal úraz, poistený a jeden si necháva zamestnávateľ.

    ANNA je offline (nepripojený) ANNA

    ANNA
    Tak potom hovoríme alebo píšeme o tom istom tlačive. Mne ho dali na Inšpektoráte bezpečnosti práce

    ANNA je offline (nepripojený) ANNA

    ANNA
    Ak to nie je pracovný úraz tak sa posiela len raz na sociálnu poisťovňu a to tlačivo je aj na ich stránke volá sa Hlásenie o úraze alebo tak nejak. Odovzdáva sa spolu s PN kde je uvedený úraz

    Magma je offline (nepripojený) Magma

    Magma
    Pri nepracovnom úraze sa vyplní 1x hlásenie, ktoré nájdeš na: www.socpoist.sk/files/noveform/HlasurazNP.doc Ak platí nemocenské dávky SP tak sa tam zašle spolu s dokladmi o práceneschopnosti, ak zatiaľ platí zamestnávateľ nem.dávky, tak ostáva aj toto hlásenie u zamestnávateľa.
    Naposledy upravil Magma : 20.08.04 at 07:24

    Záznam o úraze - tlačivo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.