Zavrieť

Porady

Poradte - kurz podvojneho uctovnictva + personalistika, mzdy

Ahojte poradaci,

prosim Vase odporucania na skoliace stredisko v Nitre -> kurz so zameranim:

podvojne uctovnictvo
personalistika, mzdy

dakujem
Naposledy upravil day : 15.02.11 at 11:29
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Skús ijav, majú pobočku aj Nitre. Osobnú skúsenosť nemám, čítala som o tejto firme dobré hodnotenia

    http://www.ijav.sk/kurzy/kurzy-účtov...nictva-v-nitre

    A ku mzdám doporučujem zaplatiť si prístup do DRAKa na Porade. Ulahší ti prácu s RZD aj RZZP.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Ahojte,

    poradite nejake skoliace centrum / kurzy / vzdelavacie programy v Bratislave pre oblast "mzdy a personalistka"? Myslim kompletny kurz, na ktory by som mohla ist, od zaciatkov.

    Okrem agentury jaspis. jej program mam nastudovany, a maju iba vecerne kurzy, ja potrebujem vikendove. ine agentury posobiace v bratislave nejako neviem vyguglit.

    dakujem. ak mate osobne skusenosti, budem vdacna

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Dakujem.

    ten prvy som uz pozerala, je rozdeleny na 5 modulov, kde to dokopy stoji cez 750 eur, to je pre mna trosku vela. a kazdy modul, ak to chapem trva 8-16h, a je to cez tyzden cez pracovny cas. To je asi skor pre firmy, cez pracovnu dobu.

    ja by som potrebovala nieco komplexne, bez modulov, od zakladov prejst celu problematiku.

    jaspis by mi vyhovoval, ale maju tiez len denne a vecerne kurzy v BA. Vikendovy v piestanoch, a to mi je trosku od ruky

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    zk24 Pozri príspevok
    Ahojte,

    poradite nejake skoliace centrum / kurzy / vzdelavacie programy v Bratislave pre oblast "mzdy a personalistka"? Myslim kompletny kurz, na ktory by som mohla ist, od zaciatkov.

    Okrem agentury jaspis. jej program mam nastudovany, a maju iba vecerne kurzy, ja potrebujem vikendove. ine agentury posobiace v bratislave nejako neviem vyguglit.

    dakujem. ak mate osobne skusenosti, budem vdacna
    najbližší termín až na jeseň, v súčasnosti jeden kurz už beží

    http://www.novaintereal.sk/product/r...-22102011-116/

    alebo

    http://www.novaintereal.sk/product/v...od-a-po-z-118/

    Zuzka, v akom mzdovom SW robíš (budeš robiť) ? Napr. pri mzdovom SW OLYMP by som ti skôr doporučila mzdové školenia priamo vo firme KROS.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    veronikasad Pozri príspevok
    najbližší termín až na jeseň, v súčasnosti jeden kurz už beží

    http://www.novaintereal.sk/product/r...-22102011-116/

    alebo

    http://www.novaintereal.sk/product/v...od-a-po-z-118/

    Zuzka, v akom mzdovom SW robíš (budeš robiť) ? Napr. pri mzdovom SW OLYMP by som ti skôr doporučila mzdové školenia priamo vo firme KROS.
    pracujem v OBERON-e. Chcela by som mat take znalosti, ze ked aj SW vypocita nieco zle, tak si to manualne viem aj sama vypocitat.

    Dakujem za linky, idem preštudovat.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    zk24 Pozri príspevok
    pracujem v OBERON-e. Chcela by som mat take znalosti, ze ked aj SW vypocita nieco zle, tak si to manualne viem aj sama vypocitat.

    Dakujem za linky, idem preštudovat.
    Zuzka, Oberon nepoznám. Ale z rozprávania jednej kamarátky viem, že moc legislatívu nestíhajú a vo výkazoch majú často chyby.

    Mne osobne sa pozdáva to videoškolenie (ak chceš aj šetriť časom). A potom sledovať novely zákonov na porade, príp. zaplatiť si aj prístup do DRAKa. Velmi som ho využívala pri spracovaní RZZP, to však od budúceho roku už budú robiť ZP. Ale nájdeš tam aj aktuálnejšie informácie k novelám zákonov o zdravotnom a sociálnom poistení a dani z príjmu.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    veronikasad Pozri príspevok
    Zuzka, Oberon nepoznám. Ale z rozprávania jednej kamarátky viem, že moc legislatívu nestíhajú a vo výkazoch majú často chyby.

    Mne osobne sa pozdáva to videoškolenie (ak chceš aj šetriť časom). A potom sledovať novely zákonov na porade, príp. zaplatiť si aj prístup do DRAKa. Velmi som ho využívala pri spracovaní RZZP, to však od budúceho roku už budú robiť ZP. Ale nájdeš tam aj aktuálnejšie informácie k novelám zákonov o zdravotnom a sociálnom poistení a dani z príjmu.

    ano ano oberon ta udrzi v pozornosti, vsetky vykazy su zle. od suvahy, vysledovky, vsetky mzdove vykazy a preto potrebujem vsetko vediet aby som si vedela vsetko poriadne prekontrolovat, kedze sa v nicom neda na nich spolahnut.

    Videoskolenie moze byt super, ze sa vie k tomu clovek potom vratit a pustit si to. Ale dost sa bojim toho ze videoskolenie nebude vediet odpovedat na moje otazky. obcas zaludne, obcas trivialne. lebo ja mam take cudne vedomosti. nie som uplne zaciatocnik, ale nikdy som so mzdami nerobila, iba co sa kde tu na mna nalepilo a skor mam take informacie typu "vraj".

    Mozno by mi stacila vyborna doucovatelka, sukromna. Len neviem ako velmi sa da spolahnut na doucovatelky na inzerat.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    zk24 Pozri príspevok
    ano ano oberon ta udrzi v pozornosti, vsetky vykazy su zle. od suvahy, vysledovky, vsetky mzdove vykazy a preto potrebujem vsetko vediet aby som si vedela vsetko poriadne prekontrolovat, kedze sa v nicom neda na nich spolahnut.

    Videoskolenie moze byt super, ze sa vie k tomu clovek potom vratit a pustit si to. Ale dost sa bojim toho ze videoskolenie nebude vediet odpovedat na moje otazky. obcas zaludne, obcas trivialne. lebo ja mam take cudne vedomosti. nie som uplne zaciatocnik, ale nikdy som so mzdami nerobila, iba co sa kde tu na mna nalepilo a skor mam take informacie typu "vraj".

    Mozno by mi stacila vyborna doucovatelka, sukromna. Len neviem ako velmi sa da spolahnut na doucovatelky na inzerat.
    Zuzka, pri tom videooškolení som čítala, že majú 3 mesačnú bezplatnú podporu.

    Možno by ťa zobrali aj do kurzu čo beží teraz. (od 16.apríla). Cez velkú noc asi prednášky neboli a stratila by si len jeden víkend.

    Čo sa týka "súkromnej" doučovatelky - nie je nad "priatela na telefon"). Najmä v čase uzávierok, keď občas aj mne sa stáva, že som si nie istá ani ako sa volám. A možno mám šťastie, takých priatelov som na porade našla niekolko. Samozrejme, sú to rady navzájom ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.