Zavrieť

Porady

kratší pracovný čas a evidencia nezamestnaných

Moze zena, kt. zamestname na kratsi prac. cas ako upratovacku a jej prijem nebude viac ako 3200 mesacne,zostat v evidencii nezamestnanych. A co odvody?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivab je offline (nepripojený) ivab

    ivab
    Nie som si tým celkom istá, ale podľa mňa nemôže byť vedená v evidencii nezamestnaných, keď je zamestnaná na základe pracovnej zmluvy,hoci i na kratší pracovný čas.

    Radšej nech sa vyjadria i ostatní.

    Odvody sú rovnaké ako pri HPP, vymeriavacím základom je 3200,-- Sk.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    ak má byť táto žena zamestnaná na kratší pracovný čas, tak s ňou spisuješ normálnu pracovnú zmluvu, kde bude mať uvedený kratší pracovný čas (menej ako 20 hodín týždenne). A keďže pracovný pomer vzniká dňom uvedeným v pracovnej zmluve, tento deň bude dňom vyradenia tejto ženy z evidencie nezamestnaných. Odvody sa budú platiť z jej dosiahnutej mzdy.
    - ak si sa chcela svojou otázkou opýtať na zamestnanie ženy na dohodu o vykonaní práce - tak by jej príjem nemal presiahnuť v mesiaci 3200 Sk, resp. nemala by odpracovať viac ako 64 hodín mesačne (zákon o službách zamestnanosti hovorí o týždennom pracovnom čase 16 hodín a odmene za túto prácu vo výške najviac 800 Sk). Odvody z tejto dohody platí iba zamestnávateľ (iba úrazové poistenie), zamestnancovi je len tento príjem zdaňovaný 19% (tak ako všetky ostatné príjmy zo závislej činnosti).
    Pekný deň

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Nemôže už dalej byť prihlásená na urade práce, aj ked ju zamestnáš len na skrátený pracovný čas.

    misurka je offline (nepripojený) misurka

    misurka
    Uz mi je to jasne, nieco ma poplietlo. Myslim vsak, ze upratovacku zamestnat na dohodu o vykonaní prace nemozem, pretoze je to opakujuca sa cinnost. Takze jedine na kratsi pracovny cas a platit za nu vsetky odvody.

    Dakujem za rady!!!

    M3G je offline (nepripojený) M3G

    M3G
    V podstate na drzovku to ide:

    Stačí keď každý mesiac firma napíše do dohody o vykonaní práce v ktorých dňoch sa má vykonať upratovanie a čo bude predmetom tohoto upratovania. Najlepšie by bolo každý mesiac stanoviť iné dni a mierne odlišné roboty.
    V takomto prípade môže zostať na úrade práce a je to dosť výhodné, pretože platíte minimálne odvody a žiadne dane, pretože upratovačka ak nie je nikde zamestnaná, môže si uplatniť aj odpočítateľnú položku na seba.

    Horšie je to už iba s prípadnou kontrolou, ktorá nájde upratovačku v robote v deň, ktorý tam nemá čo robiť....

    kratší pracovný čas a evidencia nezamestnaných

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.