Zavrieť

Porady

SZCO a mobil na manzelku

Dobry den,

potrebovala by som poradit. SZCO ma telefonne cislo pisane na manzelku, nakolko cislo pouzival aj v dobe, kedy nebol SZCO. Kedze mava dost vysoke ucty za telefon, nakolko vykonava prepravu aj mimo uzemia SR a so spedickami musi niak komunikovat, chcel by si uplatnit tieto vydavky ako ovplyvnujuce zaklad dane. Vo firme Orange mu nechcu dovolit prepis, nakolko maju viazanost a on nove cislo nechce lebo maju vyhodne volania na urcite hodiny. Jeho zena je na rodicovskej dovolenke. Mohli by medzi sebou spisat niaky "prenajom mobilneho telefonu" a zaroven aby ona z toho nemusela platit dan??? alebo ako inak by sa to dalo spravit?

dakujem za pomoc
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

Ice dive
no a s kým v orange to riešil??? osobne mám jedno číslo už 7 rokov, a prevádzal som ho už z cudzej firmy kde som bol zamestnaný počas viazanosti na seba ako FO keď som odchádzal, potom som ho prevádzal z FO na SZČO a teraz v decembri zo SZČO na svoju s.r.o.... a vždy som si nechával pôvodný paušál a viazanosť, len som povedal, že chcem spraviť prepis a zachovať pôvodné podmienky a stále som v Orange... nie je problém v tom, že telefón má na manželku a v orange bol sam a chcel robiť dajaké zmeny, nech tam ide aj so ženou nakoľko žena musí súhlasiť s prevodom čísla... ale v podstate Orangu to môže byť jedno na koho vystavujú faktúru.. hlavná vec, že majú klienta...
kľudne by som povedal, ak mi zmenu neumožníte, číslo bude používať manželka len v rámci paušálu a potom to zrušíme a ja prechádzam k O2...

náklady, ktoré zaplatil doteraz si však už uplatniť do účtovníctva nemôže...

bosorka3113 je offline (nepripojený) bosorka3113

bosorka3113
riesili to v Avione, uz som im povedala ze tam su neschopni zamestnanci tak isli inde a tam im to prepisali...

SZCO a mobil na manzelku

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.