Zavrieť

Porady

Eletronické podávanie

Dobrý deň. Chcem sa spýrať ako to vlastné je s prihlasovaním sa do EZU. zadala som heslo..ale ten identifikátor neviem odkial mám načítať.. mal mi prísť po podpísaní dohody a žiadosi ešte nejaky e-mail..? lebo mne nič neprišlo ..
Usporiadat
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
áno, mal prísť, tak pourguj, bez toho to neaktivuješ.
0 0
levika26 levika26

levika26 je offline (nepripojený) levika26

no tak to je super.. ešte, že som tam už obla 6.3. a do teraz nič.. ani ma neinformovali o tom, že mi má pris nejaky e-mail.. tak dnes tam asi zajdem osobne odniesť prehľad a hlásenie a trošku ich pourguje. asi preto sa rozhodli povinnosť podávať všetko elektronicky až na 1.1.2013 ..
0 0
levika26 levika26

levika26 je offline (nepripojený) levika26

Inač dakujem za odpoved
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Ešte záleží aku máš meilovú adresu, ak je to post, centruma pod. tak ani nečakaj, ja som vyhorela na post-e a urobila som si na g-mail, prešlo v pohode
0 0
levika26 levika26

levika26 je offline (nepripojený) levika26

ja mám stonline.sk,, no ale teraz som tam bola a povedali mi, že z ich strany je to všetko. o žiadno e-maily nevedia.. a že mam volať na call centrum.. už som zúfala stoho.. to znamená že SV môžem poslať ešte po starom ?
0 0
levika26 levika26

levika26 je offline (nepripojený) levika26

ešte, že ked som sa tam skúšala prihlášiť tak mi písalo, že môj certifikát je neplatiní či čo.. neviete čo to znamená ? Ked som vypisovala žiadosť tak sa mi do pc uložíl súbor PKI-FS.. má to niečo spoločné s prihlasovaním ?
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

ten súbor máš správny a mal Ti prísť na meil kľúč , ktorý si nakopiruješ do PKI-FS. Skús zavolať na Call ale asi Ti povedia čo mne, že či náhodou stonline nie je na čienej listine, držím palce
0 0
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

Levika26, skúsme ešte raz a poporiadku. Keď si vypisovala Dohodu o elektr.doručovaní, si zadávala svoj e-mail a ti vygenerovalo aj protokol o generovaní identifikátora. Po podpísaní dohody na daňovom úrade ti ihneď v ten deň poslali na tvoj zadaný e-mail certifikát PKI-FS. Tento si si mala uložiť do svojho PC. Ak si tak urobila, tak sa jednoducho musíš dostať do EZU na stránke drsr.
0 0
levika26 levika26

levika26 je offline (nepripojený) levika26

no a tu je ten problém.. po podpísaní dohody a a žíadosti mi žiaden e-mail neprišiel.. e-mail mi prišiel iba počas toho ako som vypisovala žiadosť a dohodu.. ale tam bola iba ta žiadosť a dohoda nič viac..
0 0
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

A bola si dohodu odniesť na DU?
0 0
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

Tak asi bude problém so stonline, volaj cal centrum.
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Cal centrum to neporieši, treba si založiť nový email s iným provaiderom, zrušiť starú dohodu - heslo na zrušenie máš, a urobiť novú, ja som dala g-mail a v pohode...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

v zložke PKI-FS musíš mať 2 súbory: 8xxxxxxxxx.ks (veľkosť cca 3kb)+ 8xxxxxxxxx (personal information exchange - veľkosť cca 7 kb ikona s kľúčikom)

ak nemáš ten druhý: urguj dú či ti poslali na mail, ktorý si zadala pri registrácii
0 0
levika26 levika26

levika26 je offline (nepripojený) levika26

tak skúsim to.. ale ked posunuli tú povinnosť na 1.1.2013 tak mi to ešte nesúri že ???
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ivenka Pozri príspevok
Cal centrum to neporieši, treba si založiť nový email s iným provaiderom, zrušiť starú dohodu - heslo na zrušenie máš, a urobiť novú, ja som dala g-mail a v pohode...
je to možné ale ja som nemal problém dať môj mail patriaci k mojej doméne www._-__.sk, na ktorú mi ten druhý súbor poslali
0 0
levika26 levika26

levika26 je offline (nepripojený) levika26

srska Pozri príspevok
v zložke PKI-FS musíš mať 2 súbory: 8xxxxxxxxx.ks (veľkosť cca 3kb)+ 8xxxxxxxxx (personal information exchange - veľkosť cca 7 kb ikona s kľúčikom)

ak nemáš ten druhý: urguj dú či ti poslali na mail, ktorý si zadala pri registrácii

mám tam iba jeden súbor tan 8xxxxxxxxx.ks čo ma 3kb
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Ja som mala na Post-e a na Call mi povedal, že to mám preveriť u nich, písala som a odpovede som sa nedočkala. Nič iné mi neostávalo, tot mi poradili aj tu na Porade a v pohode.
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Chýba Ti presne kľúč - identifikátor
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

levika26 Pozri príspevok
mám tam iba jeden súbor tan 8xxxxxxxxx.ks čo ma 3kb
urguj dú - či poslali
0 0
levika26 levika26

levika26 je offline (nepripojený) levika26

no super.. tak potom nechápem prečo namna dnes pozerali ako na blázna ked som im tam hovirla o tom e-maile
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať